Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

AK Gençlik coşkusu Erenler'deydi

AK Parti Sakarya Teşkilatlarında Kongre heyecanı Erenler İlçe Gençlik Kolları kongresi ile büyük bir coşku içerisinde devam etti.

10:03   |   25.12.2017
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
  1. Haber Resmi
  2. Haber Resmi
  3. Haber Resmi
  4. Haber Resmi
  5. Haber Resmi
  6. Haber Resmi
  7. Haber Resmi
  8. Haber Resmi

Yunus Emre Kültür Merkezi Konferans Salonunda gerçekleştirilen Erenler İlçe Gençlik Kolları Kongresi'nde Başkan Muhammet Enes Yavuz oldu.


Salonu inlettiler


AK Parti Sakarya Gençlik Kolları İl Yönetim Kurulu Üyeleri, İlçe Gençlik Kolları Başkanları ile Yönetimleri ve AK Parti Gönüllüsü gençler ile hıncahınç dolan salonda coşkulu kalabalık video gösterimleri, konuşmalar, Türk Bayrakları ve sloganlarla şölen havasında bir kongre atmosferi oluşturdu.


Kongreye AK Parti Genel Merkez Seçim Koordinasyon Merkezi (SKM) Başkanı ve Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz, AK Parti Genel Merkez Gençlik Kolları MKYK Üyesi Arif Serkan Aydemir, İl Gençlik Kolları Başkanı Yusuf Demir, İl Yönetim Kurulu Üyeleri, Erenler İlçe Başkanı Resul Erdoğan Yılmaz, İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, İlçe Gençlik Kolları Başkanları ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk, önceki dönem Sakarya Milletvekili Ali İnci, STK temsilcileri ve AK Parti gönüllüleri katıldı.


Şehitlerimizi ve Kudüs davasını unutmadılar


Konuşmacıların sözleri sık sık sloganlarla kesilirken şehitlerimizi anan video gösterimine "Şehitler Ölmez, Vatan Bölünmez" sloganları ile eşlik eden AK Gençlik salondan gür bir seda ile Kudüs'e selam yollayarak "Kudüs Filistin'in başkentidir" dedi.


Mazlumların Umudu


Kongrenin açılış konuşmasını yapan AK Parti Erenler İlçe Gençlik Kolları Başkanvekili Onur Sert, AK Parti'nin Erenler'in, Sakarya'nın, Türkiye'nin ve tüm mazlumların, Müslüman coğrafyasının umudu olduğuna işaret ederek, "AK Parti'nin, geride kalan seçimler ve referandumlardan alnının akıyla çıkma sebeplerinden biri de yüzünün gençlere dönük olması, gençlerin sesine kulak vermesi, sözüne değer vermesi, onları siyasetin öznesi olarak görmesi, onlara karar alma mekanizmalarında yer vermesidir"dedi.


"Yük olan değil yük alan olmalıyız"


AK Parti Genel Merkez SKM Başkanı ve Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz mevcut yönetime teşekkür ederek başladığı konuşmasında gençlik teşkilatlarından, kadın kollarına ve ana kademelere kadar her bir teşkilat mensubunun "birbirine yük olan değil birbirinden yük alan" şekilde hareket etmesinin gerekliliğine vurgu yaparak yeni seçilecek başkana ve yönetimine başarılar diledi.


İnancımız tam!


AK Parti Genel Merkez Gençlik Kolları MKYK Üyesi Arif Serkan Aydemir: "Bu soğuk ve yağışlı havaya rağmen burada azimle, büyük bir coşku ile toplanan genç kardeşlerimize teşekkür ediyorum. İlçe Gençlik Kolları Başkanımız Salih Başkan'ın Ana Kademe Yönetimine geçmesiyle görevi bugün burada devralacak yeni İlçe Gençlik Kolları Başkanımız Enes kardeşimizin ve yönetiminin teşkilatımızın tüm unsurlarıyla birlikte uyum ve ahenk içerisinde güzel işler yapacaklarına canı gönülden inanıyorum, Allah başarılarımızı artırsın." Dedi.


"Kongrelerimiz bayram günlerimizdir"


Gençlik Kolları Kongrelerin yenilenme, tazelenme süreci olduğunu birlik ve beraberlikten asla taviz vermeden hareket edildiğine dikkat çeken AK Parti Sakarya İl Gençlik Kolları Başkanı Yusuf Demir, "Mevcut yönetime teşekkür ederek AK Parti'de her bir kongre günü bizim için bayram günlerimizdir ve gerçekleştirdiğimiz kongrelerimiz tüm genç kardeşlerimize, ülkemize ve milletimize hayırlara vesile olmasını diliyorum. Yeni görev alacak arkadaşlarımıza başarılar diliyorum." diye konuştu.


"Birlik ve beraberlik" vurgusu


Konuşmasına katılımcılara ve mevcut İlçe Gençlik Kolları yönetimine teşekkür ederek sözlerine başlayan Erenler İlçe Başkanı Resul Erdoğan Yılmaz bayram havasında bir kongre ile bizleri gururlandıran İlçe Gençlik Kollarımızın güzel çalışmaları ile birlikte Erenler Gençliği'nin birlik beraberliğinin her geçen gün daha da güçleneceğine inancının tam olduğunu dile getirdi.


"Dönüşümü gençler gerçekleştirecek"


Katılımcılara ve mevcut İlçe Gençlik Kolları yönetimine teşekkür ederek sözlerine başlayan Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk ülkemizde değişim ve dönüşümü gençlerin gerçekleştireceğini dile getirerek gençlerin siyasette daha çok yer alması gerekliliğine vurgu yaptı, yeni başkan ve yönetimine başarılar diledi.

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Siyaset

Medyabar.com bugun 139884 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 2527 kere okundu
YORUMLAR 3 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
SAKARYA54
28.12.2017 10:28
ANCA SEÇİMİ KAZANMA STRATEJİLERİNİYAPIN... SORUN ÇÖZMEK KİMİN UMURUNDA...
Sakarya54
26.12.2017 09:20
Bu toplantı yada kongrelerde neden Sakarya'nın gundem konuları konusulmaz! Mevcut sorunlara cozum aranmaz! Su sırtımıza yuk olan buyuksehir belediyenizden bir kurtulsak sehrin onu acilabilir gercekten. Bir treni senelerdir getiremeyen ve vatandasın sesine kulak vermeyen yonetim sandıkta gomulecektir.
erenlerden
25.12.2017 15:39
AH BE BAŞKANIM. SİZİ SAĞDA SOLDA VEYA TOPLANTILARDA MEDYADA GÖRÜR OLDUK. ALLAH RIZASI İÇİN Bİ SOKAKLARA ÇIKINDA VATANDAŞIN DERDİNİ DİNLEYİN. HELE BAĞLAR MAH. 7067.SOKAĞA Bİ GELİNDE Bİ REZİLLİK GÖRÜN. böyle davranmanız bize sizin artık gidici olduğunuzu ve sağda solda ki işlerden umursamaz olduğunuzu gösteriyor. son güne kadar hizmet için çalışmaya yemin billah edenler daha 15 ay kala bıraktı işi gücü. ne kadar güzel. 5 seneliğine başkan seçil son 1,5 sene çalışma. acaba alınan maaşlar paralar helal mi ?
Online Ziyaretçiler