Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Ferizli Saadet 6. Olağan Kongresi'ni gerçekleştirdi

Saadet Partisi Ferizli Teşkilatı Sakarya Kıraathanesi Salonu'nda 6. Olağan Kongresi'ni yaptı.

14:28   |   25.12.2017
Haber Resmi
Haber Resmi
  1. Haber Resmi
  2. Haber Resmi

Sakarya Kıraathanesi Salonu'nda gerçekleştirilen kongreye, Bolu İl başkanı Veysel Çetinkaya, İl Başkanı Eyüp Yıldırım, İl Müfettişi Fahrettin Bay, İlçe Müfettişi, ilçe başkanları davetli misafirler ve çok sayıda partili katıldı. 


Saygı duruşu ve İstiklal marşının okunmasıyla başlanan kongrede açılış konuşmasını İlçe Başkanı Halim Aşık yaptı. Aşık, görev süresince yapılan çalışmaları anlattı ve Ak partili Ferizli Belediyesi'nin yapılması gereken hizmetleri 3 dönemdir yapmadığını eleştirerek "Belediye yönetimi 3 dönemdir Ak Partinin elinde. Ancak hala biz kongrelerimizi kahvehanelerde yapıyoruz.


Hala ilçemizde bir kapalı Pazar yeri ve bir kültür merkezi yok. İlçe belediyesinin yapması gereken hiçbir icraatın olmadığı ilçemizde büyükşehir belediyesinin yatırımlarıyla iş götürülüyor" dedi. Yeniden güven tazeleyerek ilçe başkanı olan Halim Aşık kongreyle ilgili çalışmalarını şöyle anlattı; "2019 seçimlerine daha sıkı bir çalışmayla hazırlanacağız. Milli Görüş belediyeciği tekrar Ferizli'de hayat bulacak ve Ferizliler hak ettiği hizmetleri alacaktır. Saadet'te İnşallah meclise girecektir" dedi.


Saadet Partisi İl Başkanı Eyüp Yıldırım da, "TBMM 2018 Bütçesi onaylandı. Geçen yıl faiz yükü 52 milyar dolar olan bütçenin, bu yıl ki oranı 74 milyar dolara çıktı. Ancak bundan bahseden hiç kimse yok. Ülkenin kaynakları çok kötü bir şekilde yönetiliyor ve ülkenin birinci sorunu ekonomi olarak karşımızda dağ gibi duruyor. İlçenin eksikleri ortada. Şu an Ferizli'de ve tüm ülkemizde özlenen şey Milli görüş belediyeciliğinin olduğu da kesin bir gerçek " dedi.


Saadet Partisi Bolu İl Başkanı Veysel Çetinkaya da "Siyaset, insanlığın dünya ve Ahiret saadetini hazırlamak için yönetime talip olmaktır. Maalesef siyaset ehil olmayan zihniyetlerin eline geçtiği zaman bu bir zulüm aracı olur. Bu insanlığı kandırma, aldatma aracı olur. Eğer bir ülke ahlaki ve manevi yönden iyiye gitmiyor kötüye gidiyorsa, orada kötü bir yönetim var demektir. Ama öyle bir manzara var ki, ülkenin emeği sömürülüp gidiyor. Mısır, fındık üreten üretici, işçisi, esnafı, memur emekli eğer hakkını alamıyorsa, refah içinde değil hakkı yeniliyordur" diye açıklamalarda bulundu.


Siyasi konuşmaların ardından geçilen seçimlerde yeniden aday olan Halim Aşık tüm delegenin oyunu alarak ilçe başkanlığını yeniden üstlendi. Saadet Partisi Ferizli ilçe teşkilatı yeni listesi şu isimlerden oluşuyor. Sezai Dağdelen, Şaban Piştofoğlu, Halit Engin, Nuri Öner, Tahsin Işık, Sedat Kavi, İsmail Yetkin, Emin Erdil, Mehmet Tunç, Şükrü Bayrak, İsmail Tenha, İdris Durmaz, Hasan Kolaşalı, Mevlüt Küçükbekar, Lokman Yayla, Ali Tenha, Adem Arslan, Osman Durmaz, Mehmet Ersöz, Kamil Aydoğan, Servet Karadeniz.

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Siyaset

Medyabar.com bugun 16672 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 527 kere okundu
YORUMLAR 0 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Online Ziyaretçiler