Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Sakaryaspor-Erçağ konusu arap saçına döndü...

Cumartesi günü Erçağ Evirgen'in yaptığı açıklama sonrasında Sakaryaspor'un yaptığı açıklamaya, Erçağ Evirgen'den bir açıklama daha geldi.

17:34   |   25.12.2017
Haber Resmi

Sakaryaspor yönetiminin yaptığı açıklamada Erçağ'ın sadece 150 Bin Türk Lirası alacağı kaldığını belirtmesinden sonra Erçağ Evirgen'in menejeri Volkan Şahinel'den bir açıklama daha geldi. 


İşte Erçağ Evirgen cephesinden gelen ikinci açıklama;


Futbolcumuz Erçağ Evirgen'le alakalı basında çıkan futbolcunun 2017-2018 futbol döneminde alacaklarının büyük bir kısmının ödendiği konusundaki haberler akıla ve mantığa aykırı iddalardır.

TFF talimatlarında da yer aldığı üzere profesyonel futbolcuların sözleşmelerinde yazılı olan transfer peşinatları  ve maç başı ödemeleri belirtilen tarihler ve ihtar tarihinden itibaren 1 ay süre içinde ödenmediği takdirde tek taraflı fesih hakkı doğar.

Nitekim futbolcumuz bu ödemelerini alamadığı için tek taraflı olarak TFF'nin verdiği kararla sözleşmesini fesih etmiştir?

İddia edildiği gibi futbolcuya hakedişleri ödenmiş olsa TFF bu fesih hakkını oyuncuya tanımazdı?

Her takımın mali kongresi vardır her takımın gelir ve gideri bellidir Sakaryaspor kulübünden bizler hesap sorma yetkisinde değiliz!

Yapılacak olan mali kongrede bonservisleri ile satın alınan bedava yollanan?sözleşmeleri alacakları ödenmediği için fesih edilen, kulübün sözleşmeli oyuncusu iken ne şartlarda başka kulüplere gönderilen bedavamı yada kulübe para kazandırılarak mı ?

Sözleşmeli oyunculara ne kadar ücret ödendiği yada ödenmediği  gibi konular!

Büyük Sakaryaspor camiasının ve üyelerinin  hesap sorma yetkisindedir?

Sakaryaspor takımında yaşanan karışıklıklar neticesinde kendimizi bu büyük camiaya zarar verme çabası içinde olan şer güçlere ve basında çıkan uydurma haberlere malzeme konusu yapmamak için  son kez bu açıklamayı yapma gereği duyuyoruz?


                                                              ASTRO SPOR MANAGEMENTMedyabar Youtube Kanalı

Kategori : Spor

Medyabar.com bugun 254545 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 6394 kere okundu
YORUMLAR 8 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
kertenkele
26.12.2017 11:03
İster beğenin ister beğenmeyin Erçağ doğru söylüyor olabilir.Hakedişler ödenmiş olsa tff futbolcu'ya fesih hakkı vermez..Doğrudur..Yönetim'in kötülemesi ile Erçağ'a cephe almayın.Bir de Erçağ cephesinden düşünün,empati yapın.Ekmeğinizin peşinde iseni, bazı hukuki yollara başvurmanız doğaldır.Sn.başkan Erçağ'ı alırken,erçağ'a bol keseden yüksek rakam verirken iyi idi,şimdi Erçağ parasını isteyince kötü mü oldu?.Bırakın Allah aşkına beyler.Kral çıplak.Görün artık..Futbolcu mağdur kulup rezil oluyor..
Kami54
26.12.2017 10:48
Sakaryaspor'a yıllarca ......... olan babasından sonra oğluda menajer kisvesi adı altında .........olmaya devam ediyor. Yıllarca SAKARYASPOR kapısında iş bekleyen baba Şahinel'den sonra bugünde oğul Şahinel ......... devam ediyor. Düşün artık Sakaryaspor'un yakasında be.......................................................
Demir aygen
26.12.2017 08:19
Fatih Özçelik yeni Ordusporla kesin olarak anlasti.
Metin mert
26.12.2017 01:05
Metin Çerlik istifa et, Transfer tavsiye bile etme!!!
Ahmet ay
25.12.2017 23:33
Bu takıma transfer şart.Ercag ağır vasat bir futbolcu 2 ligde tutunamaz,3 ligde oynar.Zaferde ayrıldı,Urfa spor Sinan kurumuş transfer etti, Gümüşhane 2 iyi topçu peşinde bir tanesi nobre olabilir,rakipler takviye yapıyor.Bizim planımız playoff gibi gözüken o bu sene olmayacak yönetimin tavrı bu,para problemi var zaten 7 yıldır durum hep bu parasızlık Sakaryanın Transfer yapması şart
kaan
25.12.2017 20:15
Kamil'ler bu açıklama ile biz bir halt yedik bir daha yemeyeceğiz diyorlar. Sakaryaspor yönetiminin bildirdiği rakamı yalanlayamadılar.
Islandbaazar
25.12.2017 20:05
Yeter be kardeşim yürü git hala ne polemik yaratıyosun hadi 3.lige sür bak işine
kalorifer
25.12.2017 19:59
bu yönetimin her şeyi yalan dolan. Bugüne kadar hangi oyuncuya kaç para bonservis kaç para maaş verildiğini açıkladılar mı? Elbette hayır. Erçağ tarafı akla mantığa uygun şeyler söylüyor.Keşke yönetimde öyle olsa da bizler de kendi yönetimimizden yana dursak.
Online Ziyaretçiler