Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Şehitler için Kent Park'tan Yorgalar'a kadar yürüyecekler

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı Gençlik Merkezi tarafından Sarıkamış Şehitlerini anma yürüyüşü düzenleniyor.

10:42   |   26.12.2017
Haber Resmi

  Gençlik ve Spor Bakanlığınca 81 İlde Sarıkamış harekatında şehit olanlar için yürüyüş düzenleniyor. İlimizde de Sarıkamış harekatının 103. Yılında Sarıkamış dağlarında şehit olan dedelerimizi ve onların nezdinde tüm şehitlerimizi yad etmek amacıyla, Sakarya Gençlik Merkezi Adapazarı'nda yürüyüş gerçekleştirecek.


7 Ocak 2018 Pazar günü saat 09:45'de Adapazarı Olimpik Yüzme Havuz'unda toplanacak olan gençler, saat 10:00'da yürüyüşe başlayacaklar. 


Çark caddesi, Bulvar, Yeni Camii, Palmiye Caddesi güzergahından geçip, Yorgalar Mezarlığına gelecek olan gençler, burada Şehitler için yapılacak olan Saygı Duruşu, İstiklal Marşı, günün anlamını belirten ile konuşmalar ve Kuran-ı Kerim tilaveti ve dua programına katılacaklar. 


Gençlik Merkezi yönetimi tarafından etkinliğe katılanlara bayrak, bere, atkı ve eldiven gibi hediyeler verilecek. Program bitiminde ise çorba ikramı yapılacak. 

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fatih Çelikel; "Fedakar ecdadımıza vefa borcunu hisseden tüm Sakaryalı hemşehrilerimizi yürüyüşümüze bekliyoruz. ? dedi.

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Yaşam

Medyabar.com bugun 71073 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 1115 kere okundu
YORUMLAR 0 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Online Ziyaretçiler