Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Sakaryaspor günde 3 idman ile hazırlanıyor

Sakaryaspor devre arası kampına Antalya Lara'da dün akşam yapılan toplantıyla başladı.

11:34   |   26.12.2017
Haber Resmi

Spor264-

Sakaryaspor dün akşam itibari ile Antalya Lara'da devre arası kampına başladı. İlk yarının bitiminde futbolcularına 1 haftalık izin veren Teknik Direktör Engin Korukır dün akşam yaptığı toplantı ile kampı başlattı. 


Günde 3 idman yapacak olan Sakaryaspor bugün sabah 7.30'da ilk antrenmanını gerçekleştirdi. Fatih Özçelik'in görüşmesinden dolayı antrenmana katılmadığı, Sezer Badur'un ise ufak bir sağlık problemi olduğundan dolayı kampa yarın katılması bekleniyor.

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Spor

Medyabar.com bugun 73786 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 1712 kere okundu
YORUMLAR 3 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Ufukbilir
28.12.2017 02:11
Transfer yapmasını bilmiyoruz tita değeri 50 bin euro üstün bilği 50bin euro sinsn kurumuş 50bin euro bu saydıklarımdan çokmu iyi yasir coşkun murat akın mahir tufan bırakın bu işleri geyirdiğin topçulara o paralar yazık 950 bin tl murat akın tita 50 bin euro titadan iyşmi veya sinan kurumyştan kubilsy yavuzdan oltan karakullukçudan ayıp biraz destek alın tek topçu alın birmedin 2 adam gibi alın degerriniz düşük ama kuvvetli takom olun sakarryaspor degerine bakmasınlar kaliteli futbolumuza baksınlar gürses
Selim Şimşek
26.12.2017 19:05
Gürses nasıl bir anlaşmadır bu: Murat akınlar 4 yıllık anlaşma ve yıllık ücreti 1milyon 200 bin TL ikinci lig için ve dört sene siz bu işi bilmiyorsunuz bu nasıl kazık yemedir akıl almıyor.Bu ligin topçusu 300 bin ile 700 bin TL dir.Siz nerede yaşıyorsunuz nasıl bir klüp yonetiyorsunuz ondan sonra manevra yap yok indirim yapın klüpte kalın yok ya neredeydi aklın sözleşme yaparken kuzuya dönersin şimdi bu yaptığın anlaşmaların paralarını odeyeceksin öğreneceksin bak afyonspora öğren bak Sancaktepe BLD öğren bak Sakaryasporu kazıklamayin...yeter sözleşme yapmayı öğrenin...nasıl futbolcu alınır öğrenin
Demir aygen
26.12.2017 21:02

Araştırın bakın Sinan kurumuş ne kadar ücret alıyor?tita kaç para alıyor? Üstün bilgin kaç paraya oynuyor?S.urfa dayak yiyen topçu başına çıktı aldığı ücret söyleyeyim 350 bin TL oynuyor? Dilaver Gümüşhane kaç para Gürses incele? Scout ekibi çerlik sen sakın oyuncu bile tavsiye etme!Scout ekibi tam bir fiyasko?Arkadaş yazmış ne güzel helal olsun,her sene aynı biz transfer etmesini bilmiyoruz her gelen yüksek ücrete geliyor?neymiş yoksa topçu gelmiyor yok ya Sancak Bld bu seneki harcaması ne inceleyin Gürses?

Online Ziyaretçiler