Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Anadolu'nun Akademisi'nde panel zamanı

Güz dönemi eğitim programlarını tamamlayan Serdivan Fikir ve Sanat Akademisi, düzenlediği panel ve söyleşilerle çalışmalarına devam ediyor.

15:02   |   27.12.2017
Haber Resmi
Haber Resmi
  1. Haber Resmi
  2. Haber Resmi

Akademi öğrencileri, dönem bitirme çalışmaları olan makalelerini Akademi meydanında düzenlenen panelde katılımcılara sundu.


Makaleler paylaşıldı


3 farklı oturum şeklinde düzenlenen panelde 8 panelist; siyaset, edebiyat, felsefe, sosyoloji, insan hakları ve tarih alanında hazırladıkları makalelerin sunumunu gerçekleştirdi.


"Kore Tarihi, Siyaseti, Ekonomisi", "Sömürge Köleliği", "İnsan Hakları ve Almanya'da Yapılan İnsan Hakları İhlalleri", "Peyami Safa'da Öykücülük", "Abdülhak Şinasi Hisar'ın Penceresinden Yahya Kemal Beyatlı", "Yakup Kadri Karaosmanoğlu'nun Yaban Adlı Romanından Hareketle Yabancılık ve Yabancılaşma", "İnsanın İnsan Olma Bilinci Olarak Efkar, Tefekkür", "Merkez Kenar Kuramı ve Sosyal Bilimler Eleştirisi" başlıklarında yazılan makaleler katılımcılar tarafından beğeni toplarken Akademi öğrencileri, kendilerini dinlemeye gelen misafirlerin sunum yaptıkları konularla alakalı sorularını da cevapladı.

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Yaşam

Medyabar.com bugun 25217 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 535 kere okundu
YORUMLAR 0 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Online Ziyaretçiler