Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Karagöl Yaylasına gidenler için güzel bir haber

Sakarya Orman Bölge Müdürlüğü, Geyve Orman İşletme Müdürlüğü Taraklı Orman İşletme Şefliği Karagöl İş Merkezi Hizmet Binası hizmete açıldı.

19:37   |   27.12.2017
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
  1. Haber Resmi
  2. Haber Resmi
  3. Haber Resmi
  4. Haber Resmi
  5. Haber Resmi
  6. Haber Resmi

Karagöl Yaylası hizmet binası açılışına; Taraklı Kaymakamı Cihat Koç, Taraklı Belediye Başkanı Tacettin Özkaraman, Bölge Müdürümüz Okan Kurşun, Bölge Müdür Yardımcısı Halis Belen, Geyve Orman İşletme Müdürü Mustafa İşçioğlu, Taraklı İlçe Başkanı Erdal Özen, Belediye Meclis üyeleri, Muhtarlar Derneği Başkanı Harun Gündüz ve İşletme Şefleri katıldı.


Bölge Müdürü Okan Kurşun yaptığı konuşmasında; "Eskiden Toplu Koruma Binası olarak kullanılan ve uzun süredir atıl durumda olan binamız, Genel Müdürlüğümüzce gönderilen ödenekler sayesinde tamir ve bakımı yapılarak iş merkezi hizmet binası olarak Orman Genel Müdürlüğü'ne yakışır, ormancılıkta hizmet vermeye layık bir bina ve tesis haline getirdik. Bina onarımını yaparken Taraklı mimarisine uygun ve doğaya uyumlu ekolojik çözümler ürettik. Sadece teşkilatımıza değil, Karagöl yaylasına gelecek tüm vatandaşlarımıza ve orman köylülerimize hitap edecek. 

Ormanlarımızın geliştirilmesi için kışın karda çamurda, yazın sıcağın altında özveri ile çalışanlarımızın görev yapacağı ve insanı ihtiyaçlarını karşılayacağı iş hizmet binasının hayırlı olmasını diliyor ve emeği geçenlere teşekkür ediyorum" dedi.

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Yaşam

Medyabar.com bugun 155088 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 4664 kere okundu
YORUMLAR 1 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Serdar
28.12.2017 11:57
İlk haber resminde olan havuzun yanındaki sarı binayı restore etmişler çocukken çok defa gitmiştik niyet birinin aklına geldi mükemmel olmuş, yapanların emeğine sağlık
Online Ziyaretçiler