Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Yerel gazetelerde bugün...

Bugün 28 Aralık Perşembe. İlimiz genelinde yayımlanan yerel gazeteler bu manşetlerle çıktı.

08:50   |   28.12.2017
Haber Resmi

BİZİM SAKARYA


Toçoğlu'ndan 8,5 Yıl Raporu!


Sakarya Büyükşehir Belediyesi'nin 'Yerel Buluşmlar' adıyla başlattığı istişare toplantılarının ilki AKP Adapazarı İlçe Teşkilatı'yla gerçekleştirildi.


YENİHABER


Merkezde 91 Proje


Büyükşehir Belediyesi tarafından Yerel Buluşmalar kapsamında düzenlenen istişare toplantılarının ilki Adapazarı'nda gerçekleştirildi. Başkan Toçoğlu, Adapazarı ilçesine 68 milyonluk yaptıklarını açıkladı.


SAKARYA HALK


91 Vizyon Proje


Büyükşehir Belediye Başkanlığı'na seçildiği günden itibaren söz verdikleri projeleri hayat geçirdikleri ve halen birçok projeyi hayata geçirmek için yoğun mesai harcadıklarının altını çizen Başkan Zeki Toçoğlu, "Adapazarı'nda 91 projemiz hayat buldu. Yeni yatırımlar kazandırmak için düğmeye bastık ve modern projeler hazırladık. 2018 yılında yine sahadayız" dedi.


YENİ SAKARYA


Doğal Kaynaklar Ulusal Mirasımız


Vali İrfan Balkanlıoğlu, doğal kaynakların korunması ve sürdürülebilir yönetiminin sağlanmasının insanlığın en önemli sorunlarından biri olmaya devam ettiğini söyledi.


ADAPAZARI AKŞAM HABERLERİ


'Hormonlu Gelişme'


Adapazarı'nı gelişim olarak Serdivan'ın gerisinde kaldığı yönündeki görüşlere yanıt veren Süleyman Dişli, "Serdivan aldı başını gidiyor deniliyor. İşin görüntüsü böyle... Ama hormonlu gelişmeler bu topluma bu insanlara bu şehre bence çok fazla şey katmaz" dedi.


YENİGÜN


8,5 Yılda 91 Yatırım!


Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, 'Yerel Buluşmalar' kapsamında AK Parti Adapazarı İlçe Teşkilatı ile yapılan Toplantıda, "Lokomotif ilçemiz olan Adpazarı'nda ulaşım, çevre, altyapı, eğitim ve spor başlıklarında 8,5 yılda 91 yatırımı hayata geçirdik" dedi.


ADAPOSTASI


8,5 Yılda 91 Proje


Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından Yerel Buluşmalar kapsamında düzenlenen istişare toplantısında konuşan Başkan Toçoğlu "Sakarya Büyükşehir belediyesi tarafından 8,5 yıl içerisinde Adapazarı ilçesi sınırlarında 91 yeni çalışma projelendirildi" dedi.


Medyabar.com Editörlerince Derlenmiştir

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Medya

Medyabar.com bugun 139036 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 1196 kere okundu
YORUMLAR 0 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Online Ziyaretçiler