Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Fazla kilolarından kurtulmak için Sağlık Bakanlığı'na başvurdu

Akyazı'da yapı malzemeleri satan Ünal Yıldız fazla kilo ve şeker hastalığı nedeniyle Sağlık Bakanlığı'na yaptığı müracaat sonrası Akyazı Devlet Hastanesi'nde tedavi altına alındı.

15:00   |   28.12.2017
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
  1. Haber Resmi
  2. Haber Resmi
  3. Haber Resmi
  4. Haber Resmi

Akyazı'da yapı malzemeleri satan Ünal Yıldız fazla kilo ve şeker hastalığı nedeniyle uzun süredir sağlık problemleri yaşıyordu.


175 kiloya ulaşan Ünal Yıldız fazla kilo şeker hastalığı nedeniyle Sağlık Bakanlığı'na müracaat etti. Sağlık Bakanlığı, Sakarya İl Sağlık Müdürlüğüne gönderdiği talimat sonrası Ünal Yıldız Akyazı Devlet Hastanesi Genel Cerrahi Bölümü'nde tedavi altına alındı. Ünal Yıldız'ın mide küçültme operasyonu için 175 kilodan 155 kiloya düşmesi gerekiyordu. Yıldız 10 kilo verdikten sonra kalan 10 kiloyu vermek için hastane personeli tarafından kontrol altına alındı.


Ünal Yıldız yaptığı açıklamada "Sağlık Bakanlığı'na dilekçeyle başvurdum. Sağlık Bakanlığı genel sekreteri de Allah razı olsun mükemmel bir insan, Sema diye bir bayan bana sürekli yardımcı oluyor. Kerem Karaman'dan randevumu aldı. Kerem Karaman mide tüpü ve mide küçültme ameliyatında son derece uzman bir insan olduğunu araştırdım buldum. Burada sağ olsun bizim Burhan hocamız mükemmel bir insan. Sağ olsun beni burada hastaneye aldı. 20 kilo vermeden bu ameliyat olmaz dedi bana Kerem bey, şuan 10 kilomuzu verdik bir 10 kilomuz kaldı. 20-25 gün sonra inşallah bekle bizi Kerem hoca diyoruz. Akyazı Devlet Hastanesi Genel Cerrahi Bölümüne Doktor Burhan Gencer sayesinde yatırıldık. O kadar yoğun ilgi var ki burada hemşireler inanır mısınız kendi elleriyle beni besliyorlar. Bir 10 kilomu verdim kalan 10 kilomu da verip nasipse Adapazarı'na gideceğim" dedi.


Alaattin Onur

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Kadın-Sağlık

Medyabar.com bugun 30258 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 3628 kere okundu
YORUMLAR 2 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Porr
28.12.2017 22:01
Karasudan yeni gelen yasin bey başhekim olursa hastane daha da iyi olabilir.
Porr
28.12.2017 15:27
Sağlıkta cağ atladik.herkes dilekçe yazsin.saglikcilar evde baksin.
Online Ziyaretçiler