Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Kapatılan Ülkücü İşçiler Derneği yönetiminden mesaj var

Ülkü Ocakları Genel Başkanı Olcay Kılavuz, yayımladığı açıklama ile Ülkücü İşçiler Derneği'nin MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin talimatları doğrultusunda süresiz olarak kapatıldığını açıkladı.

23:26   |   28.12.2017
Haber Resmi

 Sakarya Ülkücü İşçiler Derneğinin bir süredir Başkanlığını Recep Bulut yürütüyordu. 


Derneğin kapatılma kararının ardından sosyal medya hesabından şu paylaşım yapıldı; "Genel merkezle alakalı meselede genel merkez yöneticilerinin görevden alındığı doğrudur.Yalnız bizimle alakalı il ve ilçe sube derneklerinin faaliyetleri sürmektedir. Bizimle alakalı bir sıkıntı yoktur.  Bizler her zaman olduğu gibi Liderimiz in emrinde teşkilatımızın nezdinde çalışmalarımıza devam ediyoruzKararı açıklayan Olcay Kılavuz ise açıklamasında, "Liderimiz Devlet Bahçeli Bey'in talimatlarıyla Ülkücü İşçiler Derneği Genel Merkezini ve bağlı bulunan tüm bölge, il ve ilçe temsilciliklerini 28 Aralık 2017 tarihi itibariyle kapatmış bulunmaktayız. İl ve ilçelerde davasına ve milletine hizmet etme gayretinde olan işçi ülküdaşlarımızın samimi duyguları; Ülkücü İşçiler Derneği Genel Merkezinde yuvalanan ahlaktan yoksun, insani hassasiyetlerden uzak hayasız, rezil bir takım zevat tarafından istismar edildiği görülmüştür. Ayrıca bazı il ve ilçe şubelerinde de bu zevata çanak tutan, Türk-İslam değerlerinden nasibini almamış, kan emici aşağılıkların varlığı da bilinmektedir" ifadelerini kullandı.


Ülkücü işçiler için Ülkü Ocaklarının kapılarının sonuna kadar açık olduğunu ifade eden Kılavuz, şu açıklamada bulundu:"Tüm Türkiye genelinde Allah rızasını gözeterek, karşılık beklemeden, hak davaya hizmet eden işçi ülküdaşlarımızın başımızın üzerinde yeri vardır ve Ülkü Ocakları il-ilçe teşkilatlarımızın kapıları sonuna kadar açıktır. Asil, adil, samimi, dürüst, ilkeli, yüksek seciyeye sahip, Ülkücü dünya görüşünü yaşam tarzı haline getiren hiçbir ülküdaşımızdan vazgeçmeyeceğiz. Başbuğumuzun ve şehitlerimizin emaneti olan bu kutlu davanın ve inanmış ülküdaşlarımızın emeğine, alın terine ihanet ederek çıkar elde etmeye çalışanlara asla müsaade etmeyeceğimizi kararlılıkla ifade ediyoruz."

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Güncel

Medyabar.com bugun 74660 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 3037 kere okundu
YORUMLAR 5 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
ayhan bozkurt
29.12.2017 11:54
DEVLET BAHÇELİ NİN KÖLESİ OLMAYAN HERKES İHRAÇ EDİLECEKTİR, HER DERNEK KAPATILACALKTIR. TEK ...... BAHÇELİ....
Ertan Şen
29.12.2017 09:22
Derneğin genel merkezinde "yuvalanan ahlaksız, rezil kişileri" merak ettim doğrusu. Ülkücü olduğunu iddia eden bazı kişiler arada bir bir araya gelip, bozkurt işareti yapmak, belagat ve retoriği yüksek açıklamalar da bulunmak, birilerini dövmek, tehdit etmekten başka hiç bir şey yapmamaktadır. Türk Milliyetçiliği fikri olarak en zayıf zamanlarını yaşamaktadır. Ülkücü, milliyetçi düşünür, fikir adamı olarak 30-40 yıl evvel bir çırpıda 5-10 isim saymak mümkünken şimdi bir tane bile saymak zor görünüyor.
Muhalif
29.12.2017 08:49
İsabet olmuş. Mhp'nin bir uzantısı olmaktan başka hiç bir işe yaramayan, tek bir Ülkücüye iş konusunda yardımı bile dokunmayan, Üst Yönetiminde bir fotokopici bir garson, bir temizlikçi olan bir dernek bu. Mhp İl başkanlığından aldığı talimat dışında hareket edemeyen bir dernek. En azından üyeleri başka derneklere giderler.
bir dost
31.12.2017 15:20

ülkücü olacak,balgat yönetiminin emir eri değil...

KÜRŞAD
29.12.2017 09:50

Muhalif adlı şahıs siz kendinizi lordlar kamarasında görüyorsunuz galiba. Üst yönetiminde fotokopici,garson vb. küçümseyici yorum yapmışsınız. Beyim, Kimler olacak ya işçi yönetiminde......

Online Ziyaretçiler