Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

2 Türkiye Şampiyonluğu birden geldi

K1 profesyonel Kick Boks Turnuvasında Elif Beyza Yıldırım ve Taylan Ayverdi Türkiye Şampiyonu oldu.

09:20   |   29.12.2017
Haber Resmi

Çanakkale ilinde düzenlenen K1 profesyonel Kick Boks Turnuvasında bayanlar 48 kiloda Beyza Yıldırım, erkeklerde 78 kiloda ise Taylan Ayverdi 78 Kiloda profesyonel K1 Türkiye Şampiyonu oldu.


Profesyonel K1 kemeri 


Milli Takım Antrenörü Serkan Yılmazer'in öğrencileri Yıldırım ve ayverdi bu başarıları ile profesyonel K1 kemeri  sahibi oldu.


Çalışmalar aralıksız sürüyor


Sapanca Belediyesi minder ve ring sporları merkezi merkez salonlarında antrenmanlarına devam ettiklerini belirten Yılmazer, turm-nuvaya 3 sporcu ile katıldıklarını ve 2 sporcusunun profesyonel K1 Türkiye Şampiyonu olduğunu söyledi.


Sakarya'da ilk 


Başarının Sakarya için bir ilk olduğunu kaydeden Yılmazer, "Diğer sporcum Metin Demir çeyrek finalde elendi. Profesyoneş K1 Türkiye Şampiyonluğu bayanlar ve erkeklerde ilk defa Sakarya'ya kendi sporcularımız tarafından kazandırıldı. Sporcularımı bana bu gururu yaşattıkları için alınlarından öpüyorum. İnşallah daha nice şampiyonlar çıkartacağız. Yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır. Her zaman söylediğim gibi, ilimiz ve ilçelerimiz sportif faaliyetleride öne çıkması tüm Türkiye'de bu tür başarılarla duyurulması bizleri hem gururlandırmakta hem de mutlu etmekte. İki Türkiye Şampiyonumuz şehrimize hayırlı olsun" dedi. 

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Spor

Medyabar.com bugun 17685 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 719 kere okundu
YORUMLAR 0 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Online Ziyaretçiler