Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Yerel gazetelerde bugün...

Bugün 29 Aralık Cuma. İlimiz genelinde yayımlanan yerel gazeteler bu manşetlerle çıktı.

09:26   |   29.12.2017
Haber Resmi

BİZİM SAKARYA

 

RAYLI SİSTEM BİR İHTİYAÇ

 

Dişli, "Bu şehirde raylı sistem bir ihtiyaç. Her şehirde raylı sistem var. Bu şehirde ileride mutlaka raylı sisteme kavuşucak. Yani kavuşursa rahat edecek. Başka türlü rahat etme şansı olmayabilir" dedi.

 

 

YENİHABER

 

VEKİLLERDEN ÇEVRE UYARISI

 

SATSO'yu ziyaret eden AKP milletvekilleri şehrin sanayileşmesinde tarım ve turizim alanlarının korunmasına gerektiğini söyledi. Vekiller ayrıca sanayi alanında seçici olmanız gerektiğini de ifade etti.

 

 

SAKARYAHALK

 

ÖNCE İSTİKRAR

 

SATSO Başkanı Mahmut Kösemusul ile bir araya gelen miletvekilleri iş dünyasının güven ve istikrara büyük önem verdiğini iyi bildiklerinin altını çizdi. İş dünyasına güvendiklerini belirten milletvekilleri,Sakarya'nın hızla kalkındığına dikkat çekti. Kösemusul ise, "Sakarya, Türkiye'nin yıldız şehri olacak"dedi.

 

 

YENİ SAKARYA

 

180 BİN VELİ İLE GÖRÜŞÜLÜCEK

 

180 bin öğrenci velisini kapsayan 'Sakarya Velisiyle Görüşüyor'proje ileAile Akademisi','Eğitimde Hamilik' ve 'Kulluğunda Özgürleşen Nesiller'projeleri kamuoyuna tanıtıldı.

 

 

ADAPAZARI AKŞAM HABERLERİ

 

'YILDIZ ŞEHİR OLACAĞIZ'

 

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mahmut Kösemusul, Ak Parti Sakarya Milletvekillerini ağırladı. Buluşmada, Sakarya'nın sanayi geleceğine ilişkin parlak bir tablo çizildi. SATSO Başkanı Kösemusul, "İnşallah Sakarya'mız milli üretimler ve otomotiv şehri, Türkiye'nin yıldız şehri olacak"dedi.

 

 

YENİGÜN

 

40 MİLYON GELİYOR

 

Sakarya İl Milli eğitim Müdürlüğü'nün uygulamaya koyduğu 'Eğitimde Hamilik' ve 'Sakarya Velisiyle Görüşüyor' projelerinin tanıtımında konuşan Vali İrfan Balkanlıoğlu, bu projelerle Sakarya'nın eğitim de yükseleceğini belirtirken, "Eğitime yönelik ilimizde 40 milyon lira daha ödenek geliyor"dedi.

 

 

 

 

Kategori : Medya

Medyabar.com bugun 19482 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 600 kere okundu
YORUMLAR 0 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Online Ziyaretçiler