Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Vali Balkanlıoğlu Sakaryalılara neden hayran oldu?

Eğitim ile ilgili programlarda yoğun bir gün geçiren Vali Balkanlıoğlu, önemli bir konuya dikkat çekerek Sakaryalılara hayranlık duyduğunu söyledi

10:56   |   29.12.2017
Haber Resmi

Vali İrfan Balkanlıoğlu, Perşembe günü sabah saatlerinden itibaren eğitim ile ilgili çeşitli programlara katıldı. 

Sabah saatlerinde İl Milli Eğitim Müdürlüğü'nün Sakarya'daki çalışmalarının anlatıldığı toplantıya katılan Vali Balkanlıoğlu, daha sonra ise il genelindeki tüm okulların Aile Birliği Başkanları ile bir araya geldi. 


Burada sorunları dinleyen Balkanlıoğlu, konuşmasının bir bölümünde önemli bir konuya dikkat çekerek Sakaryalılara hayranlık duyduğunu söyledi. 


İHTİYAÇ SAHİBİ OLMALARINA RAĞMEN... 


İl Milli Eğitim Müdürlüğünce hayata geçirilen ve dün tanıtımı yapılan projeler hakkında bilgiler veren Vali Balkanlıoğlu, "Sakarya Velisiyle Görüşüyor" projesi kapsamında rastgele aranan öğrencilerin velileriyle telefon görüşmesi yapıyoruz. Aradığımız veliler ihtiyaç sahibi insanlar olmalarına rağmen hiçbir eksiğimiz yok deyip teşekkür ediyorlar. Ancak biz mutlaka kendilerini ziyaret ederek gereken yardımları yapıyoruz. İhtiyaç sahibi olmalarına rağmen şükreden ve bizden hiçbir talepte bulunmayan velilerimizin bu davranışlarından çok etkilendim. Sakaryalılara bu anlamda büyük hayranlık duyuyorum" ifadelerini kullandı. 


BU HABERLE İLGİLİ


Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Arka Kapı

Medyabar.com bugun 19797 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 3572 kere okundu
YORUMLAR 1 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Anonim
29.12.2017 15:42
Rabbena hep bana olan insanlar yüzünden elindekilerle yetinmeye oğrenen insanlar sizden birsey istemezler sayın valim sözüm size değil. Anlaması gereken insanlara..
Online Ziyaretçiler