Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Berberlere 'cilt bakımı' eğitimi verilecek!

Sakarya Berberler Odası'na yeni dönem için başkan adayı olan Muharrem Gürkan, ekibiyle birlikte İnci Göz Hastanesi'ni ziyaret etti.

12:22   |   29.12.2017
Haber Resmi

Sakarya Berberler Odası'na yeni dönem için aday olan Muharrem Gürkan ve ekibi ziyaretlerde hız kesmiyor.


Mevcut başkan Veysel Yıldız'ın desteklediği Gürkan, yönetimiyle birlikte Adapazarı kent merkezindeki İnci Göz Hastanesi'ni ziyaret etti.


Hastane müdürü Suat Yılmazer ile görüşen heyet, hastanenin uzman doktorlarını da ziyaret ederek yapılan çalışmalarla ilgili bilgi aldı.


Muharrem Gürkan, hastane yönetimiyle yaptığı görüşmede berberlere 'cilt hastalıkları ve bakımı eğitimi' verilmesi için mütabakat sağlandığı müjdesini verdi.


Gürkan, aynı zamanda odaya kayıtlı tüm berberlerin artık İnci Göz Hastanesi'nde ücrete 'katkı payı' dahil edilmeden hizmet alabileceğini belirterek, "Sakarya Berberler Odası'nın yeni ve genç yönetim adayı olarak yeni dönem projelerimiz içinde yer alan bir çok konu görüşme fırsatı bulduk. İnci Göz Hastanesi ile yapılan görüşmeler sonucunda üyelerimizin hastaneden hizmet alımında katkı paylarının dahil edilmemesi konusunda söz aldık. Ayrıca görüşmede göz muayenesinin yanısıra estetik cilt ve deri hastalıkları konusunda üyelerimize yönelik eğitim çalışmaları yapılması için görüştük. Bu konuda da mutabakata vardık. Kendilerine teşekkür ediyoruz." ifadelerini kullandı.

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Güncel

Medyabar.com bugun 16672 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 1428 kere okundu
YORUMLAR 1 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Erenler
29.12.2017 20:56
Yine çalışıyon büyük başkan,helal olsun sana.Esnaf'ın için ne gerekiyorsa yapıyorsun.Büyük BAŞKAN ilk turda biter bu iş.
Online Ziyaretçiler