Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Düğün günü iş yerini böyle soydular

Akyazı'ya bağlı Topağaç Mahallesi'nde düğünü olduğu günün sabahı Masum Başer adlı vatandaşın marketi hırsızlar tarafından soyuldu. Hırsızlık anı güvenlik kameralarına yansıdı.

13:10   |   29.12.2017
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
  1. Haber Resmi
  2. Haber Resmi
  3. Haber Resmi
  4. Haber Resmi
  5. Haber Resmi
  6. Haber Resmi
  7. Haber Resmi

Edinilen bilgilere göre Akyazı'ya bağlı Topağaç Mahallesi'nde düğün hazırlıkları yapan market işletmecisi Mahsum Beşir düğün sabahı sahibi olduğu markete geldi. Marketin kapısının açık olduğunu gören Masum Demir market raflarının dağıldığını, raflardaki sigaraların olmadığını görünce jandarmaya haber verdi.


Olay yerine gelen jandarma ekipleri yaptıkları incelemeler sonucu işyeri güvenlik kamerasından hırsızların kimliklerini tespit etti. İşyeri güvenlik kameralarında markete gelen üç kişi önce etrafı gözetledi. Daha sonra levye ile kapıyı zorlayıp açan hırsızlardan 2 si raflardaki sigara paketlerini kutulara doldururken 1 kişide elinde pompalı tüfekle gözetleme yaptığı görüldü.


Çaldıkları malları otomobilin bagajına dolduran hırsızlar olay yerine de hızla uzaklaştıktan sonra tekrar geri dönerek markette unuttukları levyeyi alarak gözden uzaklaştılar. Hırsızlar güvenlik kamerası kayıt cihazı sanarak İnternet modemini de aldılar.


Jandarma ekipleri hırsızlık zanlısı bir kişiyi yakalarken diğer hırsızlık zanlılarını yakalamak için çalışma başlattılar.


Alaattin ONUR

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Güncel

Medyabar.com bugun 17252 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 2461 kere okundu
YORUMLAR 0 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Online Ziyaretçiler