Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Hızırtepe'den Başkan Dişli'ye teşekkür

Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli'yi mahallelerinde ağırlayan Hızırtepe Mahallesi Muhtarı Bedri Aslan ve mahalle sakinleri, belediyenin mahallede 30 sokakta yapmış olduğu asfalt çalışmasından dolayı Başkan Dişli'ye teşekkür etti.

14:00   |   29.12.2017
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
  1. Haber Resmi
  2. Haber Resmi
  3. Haber Resmi
  4. Haber Resmi
  5. Haber Resmi
  6. Haber Resmi
  7. Haber Resmi
  8. Haber Resmi

Hızırtepe Mahallesi Muhtarı Bedri Aslan ve mahalle halkının Başkan Dişli'ye teşekkür amacıyla düzenlediği kahvaltılıya Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli, Sakarya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Sezai Matur, Sakarya Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) Başkanı Yaşar Zımba ve mahalle halkı katıldı. Başkan Dişli'ye davetlerini kırmayıp geldiği için teşekkür eden Hızırtepe Mahallesi Muhtarı Bedri Aslan, ?Mahallemizde bu yıl Adapazarı Belediyesi tarafından 30 sokağımızda 17 bin ton asfalt atıldı. Mahallemizin adeta havasını değiştiren asfalt ve kilitli parke çalışmaları nedeni Başkanımıza hem teşekkür etmek hem de mahallemizde ağırlamak istedik?dedi.


Yaşam kalitesi


Mahallelerde yaşam kalitesini yükseltebilmek amacıyla, çalıştıkları belirten Başkan Dişli, "Hızırtepe Mahallemizde bu yıl kapsamlı bir çalışma yapmış bulunuyoruz. İnsanların yapmış hayat standartları yükselsin, rahatları artsın, ihtiyaçları karşılansın diye mahallelerimizde gerek asfalt, gerek kilitli parke veya park çalışmaları yapıyoruz. Hızırtepe Mahallemiz çalışma yapabilmemiz açısından biraz sıkıntılı bir mahalleydi. Mahallede plan, proje, yol, yoktu. İlk önce yapılaşma sonra plan yapıldığı için düzeltmek için vakit harcadık.18 uygulaması yaptık. Boş arazide 18 uygulaması yapmak kolaydır ama Hızırtepe Mahallemiz öyle değil bu nedenle sıkıntılar yaşadık. Sistemli bir hale getirmeye çalıştık. Biz buradaki durumu sistemi kurtarabilmek için kanuna uygun olarak sorunları çözmeye çalıştık. Ben 1,5 trilyon tazminat ödedim" dedi. Başkan Dişli daha sonra kahvehaneye geçerek mahalle halkıyla çay sohbeti yaptı.


Program sonunda mahalle halkı tarafından Başkan Dişli'ye çiçek verildi.

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Güncel

Medyabar.com bugun 169538 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 1102 kere okundu
YORUMLAR 0 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Online Ziyaretçiler