Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Şehit babasından sitem dolu sözler

Şehit babası Yunus Çelik Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimler Derneği Sakarya Şubesi başkanı Hayrettin Kaplan'ın şehitler arasında ayırım yaptığını gözlemlediğini, bu durumunda kendisini son derece üzdüğünü söyledi.

16:01   |   29.12.2017
Haber Resmi

Yunus Çelik, şehit aileleri ile ilgili olarak düzenlenen toplantılardan Dernek başkanı ve Yönetiminin sadece asker kökenli olan şehit ailelerine haber verdiğini kendilerine haber vermediğini söyleyerek, bunun adına ayırımcılık denir. Biz bu tür düzenlenen toplantılarla ilgili daveti İlçemiz Kaymakamından ya da Emniyet Müdürlüğümüzden alıyoruz. Ben şahsen Kaymakamımıza ve Emniyet yetkililerimize bu duyarlılıklarından ötürü teşekkür ediyorum dedi.


İster asker, ister polis, ister sivil olsun kim bu güzel vatanımız uğruna canın vermişse onlar ŞEHİTTİR. Şehitler arasında bir ayırım yapmak kimsenin ne haddinedir ne de hakkıdır. Dernek başkanımızın sadece asker kökenli şehit ve gazilerinin ailelerine yönelik çalışma sergiliyor olmasını ve diğer şehitlerimizin ailelerini es geçiyor olmasını ben şahsen bir ayırımcılık olarak görüyor ve öyle de değerlendiriyorum diyen şehit babası Yunus Çelik, Dernek başkanıyla birlikte Yönetim Kurulu üyelerini ayırımcılık yapmaktan vazgeçmeye davet ediyorum diyerek açıklamasını tamamladı.


Alaattin Onur

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Güncel

Medyabar.com bugun 96826 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 1957 kere okundu
YORUMLAR 0 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Online Ziyaretçiler