Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Şehirde bu olaylar oldu. Asayiş bülteni...

Valilik, Emniyet ve Jandarma'nın sorumluluk bölgelerinde meydana gelen olayların özet listesini açıkladı.

16:38   |   29.12.2017
Haber Resmi

Emniyet bölgesinde bu olaylar oldu


Birimi :SAKARYA - ADAPAZARI


Olay Adi :TAKSİRLE YARALAMA


Olay Özeti :


28.12.2017 günü Prof. Dr. Sabahattin Zaim Bulvarı Aqua park ışıklarda meydana gelen Yaralamalı Trafik kazası olayın ile ilgili Şüpheli/Müşteki T.F.(E-1990) isimli şahsın sevk ve idaresinde bulunan 54 TE ** plakalı traktör ile Müşteki/Şüpheli Z.K.(E-1954) isimli şahsın sevk ve idaresinde bulunan 54 TV ** plakalı aracın karışmış olduğu kaza olayı ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.


Birimi :SAKARYA - ARİFİYE


Olay Adi :İŞ KAZASI


Olay Özeti :


25.12.2017 günü E.T. isimli fabrikada meydana gelen iş kazası olayı ile ilgili Müşteki S.S.(K-1978) isimli şahıs elini makine ile malzeme arasına sıkıştırması neticesi hafif şekilde yaralandığını, götürüldüğü Hastanede gerekli tedavisinin yapıldığını, olay ile ilgili kimseden davacı ve şikayetçi olmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.


Birimi :SAKARYA - ERENLER


Olay Adi :TAKSİRLE YARALAMA


Olay Özeti :


27.12.2017 günü Erenler Küpçüler Mahallesi Karasu Çevre Yolu üzerinde B.M.(E-1960) isimli şahsın idaresindeki 54 FR ** plakalı aracı ile Müşteki E.A.(E-1971) isimli şahsın idaresindeki 54 YZ ** plakalı tırın karıştığı kazada E.A. hafif şekilde yaralanmış, hazırlanan tahkikat evrakı ikmalen gönderilmiştir.


Birimi :SAKARYA - SERDİVAN


Olay Adi :İŞ KAZASI


Olay Özeti :


25.12.2017 günü Müşteki S.E.(E-1980) isimli şahıs Serdivan Kemalpaşa Mahallesi 111. Sokak üzerinde su arızasına bakmak için yürüdüğü esnada dikkatsizliği sonucu sol ayak bileğini burkarak yaralandığını, hastaneye giderek tedavisini olduğunu, olay ile ilgili kimseden davacı ve şikayetçi olmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.


Birimi :SAKARYA - SERDİVAN


Olay Adi :TRAFİK GÜVENLİĞİNİ TEHLİKEYE SOKMA


Olay Özeti :


28.12.2017 günü Serdivan Kemalpaşa Mahallesi Bağlar Caddesi Tunatan Kavşağında şüphe üzerine durdurulan 54 PG ** plakalı araç sürücüsü Şüpheli B.A.(E-1977) isimli şahsın yapılan alkol muayenesinde 1.63 promil alkollü olduğu anlaşılmış, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.


Birimi :SAKARYA - SERDİVAN


Olay Adi :KAYIP EŞYA


Olay Özeti :


27.12.2017 günü Müşteki S.P.(K-1995) isimli şahıs, kendisine ait Galaxy Grand PRİME marka cep telefonunu orta Mah. Plevne Cad. sayılı yerde kaybettiğini, telefonunu bularak ilgili kuruma teslim etmeyen şahıs ya da şahıslardan davacı ve şikayetçi olduğunu beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.


Birimi :SAKARYA - SERDİVAN


Olay Adi :TAKSİRLE YARALAMA


Olay Özeti :


27.12.2017 günü Mağdur E.A.(E-2012)'ın annesi Müşteki S.A.(K-1990) isimli şahıs, oğlunun Serdivan Kemalpaşa Mahallesi Akarsu Sokak üzerinde bulunan ikametlerinin önünde bisiklet sürerken park halinde bulunan bir araca çarptığını, oğlunu alarak tedbir amaçlı hastaneye götürdüğünü, kimseden dava ve şikayetinin olmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.


Birimi :SAKARYA - SERDİVAN


Olay Adi :TAKSİRLE YARALAMA


Olay Özeti :


27.12.2017 günü Serdivan Kemalpaşa Mahallesi Necip Fazıl Kısakürek Caddesi üzerinde Müşteki T.E.(E-1996) isimli şahsın sevk ve idaresinde bulunan 54 BK ** plaka sayılı motosikletin virajı alamayarak devrilmesi neticesi T.E. hayati tehlike arz etmeyecek şekilde yaralandığı anlaşılmış, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.


Birimi :SAKARYA - SERDİVAN


Olay Adi :TAKSİRLE YARALAMA


Olay Özeti :


27.12.2017 günü Serdivan Kemalpaşa Mahallesi Üniversite Caddesi üzerinde bulunan Migros isimli iş yerinin önünde meydana gelen olay ile ilgili Şüpheli/Müşteki O.C.(E-1995) isimli şahsın sevk ve idaresinde bulunan 39 SM ** plaka sayılı motosiklet ile Müşteki/Şüpheli Ü.A.(E-1966) sevk ve idaresinde bulunan 54 S ** plaka sayılı servis aracına çarpması neticesi meydana gelen olay ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.


Birimi :SAKARYA - SERDİVAN


Olay Adi :TAKSİRLE YARALAMA


Olay Özeti :


11.11.2017 günü Mağdur B.Y.(E-2001) isimli şahıs kullanmakta olduğu elektrikli bisikletinin arkasında oturan Mağdur K.A.(E-2000) ile birlikte seyir ettiğini, Köfteci İsmail isimli isimli işyerinin önüne geldiğinde arkasından gelen Şüpheli H.D.H.(E-1987) isimli şahsın sevk ve idaresindeki 54 E ** plaka sayılı aracın kendilerine çarpması neticesi kaza olayının meydana geldiğini, olayda K.A. isimli şahsın yaralandığını beyan etmesi üzerine konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.


Birimi :SAKARYA - SERDİVAN


Olay Adi :TAKSİRLE YARALAMA


Olay Özeti :


22.12.2017 günü Müşteki/Şüpheli B.Ö.(E-1964) isimli şahıs sevk ve idaresinde bulunan 54 BE ** plakalı aracı ile Arabacıalanı Mah. 546 sokak üzerinde seyir halinde olduğunu, sokaktan çıkan Müşteki/Şüpheli Y.K.(E-1983) isimli şahsın sevk ve idaresinde olan 54 YA ** plakalı aracın arka sağ kapı tarafından çarpması sonucu aracında bulunan 11 yaşındaki kızı Mağdur M.Ö.(K-2006)'in kafasını araç içinde bir yere çarparak yaralandığını, olay ile ilgili dava ve şikayetinin olmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.


Birimi :SAKARYA - HENDEK


Olay Adi :MALA ZARAR VERME


Olay Özeti :


27.12.2017 günü Müşteki/Şüpheli S.B.(E-1990) isimli şahıs sevk ve idaresinde bulunan 54 S ** plaka sayılı araç ile Yeni Mahalle Yeni hastane yolunda seyir halinde olduğunu, Meslek Lisesi önünden çıkan köpege duramayarak çarpması sonucu kaza olayının meydana geldiğini, olay ile ilgili köpeğin sahibinden şikayetçi olduğunu beyan etmiş, köpeğin sahibi Müşteki/Şüpheli M.Ş.(E-1990) isimli şahıs olay ile ilgili davacı ve şikayetçi olduğunu beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.


Birimi :SAKARYA - KARASU


Olay Adi :İŞ KAZASI


Olay Özeti :


27.12.2017 günü Müşteki Y.U.(E-1991) isimli şahıs G.M. isimli Fabrikada Mekanik bakımda çalıştığını, çekiç ile mil vururken kopan parçanın elindeki eldiveni delerek sol eline batması sonucu yaralandığını, Hastaneye giderek tedavisini olduğunu, olay ile ilgili kimseden şikayetçi olmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.


Birimi :SAKARYA - KARASU


Olay Adi :KAYIP ŞAHIS


Olay Özeti :


28.12.2017 günü Müşteki C.Y.(K-1978) isimli şahıs, kızı E.Y.(K-2001) 'in kayıp olduğunu, kızının bulunarak tarafına teslim edilmesini istediğini beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.


Birimi :SAKARYA - KOCAALİ


Olay Adi :TAKSİRLE YARALAMA


Olay Özeti :


26.12.2017 günü saat 13:20 sıralarında melen kavşağında meydana gelen tek taralı yaralamalı trafik kazası olayı ile ilgili olarak Şüpheli T.Ö.(E-1993)'ün alınan ifadesinde; 06 BT ** plakalı araç ile Kocaali istikametinden Karasu istikametine 50-60 km hızla seyir halinde iken melen ışıklı kavşağına yaklaştığında frenlerinin tutmadığını, el frenini çektiğinde ise aracın savrularak kaldırıma çıkıp trafik lambasına ve yaya geçidi levhasına çarparak durabildiğini beyan etmesi üzerine tahkikat başlatılmıştır.


Birimi :SAKARYA - SAPANCA


Olay Adi :İŞ KAZASI


Olay Özeti :


26/12/2017 günü saat 19:15 sıralarında F.M. Fabrikasında meydana gelen iş kazası olayı ile ilgili Mağdur R.Y.(E-1950) isimli şahsın alınan ifadesinde; fabrikada makinelerin bakımını yaparken ayağının takılıp yere düştüğünü, yüzünün sol tarafında kesi meydana geldiğini, davacı ve şikayetçi olmadığını beyan etmiştir. Olayla ilgili tahkikata başlanılmıştır.Jandarma bölgesinde bu olaylar oldu


ASAYİŞ OLAYLARI :1. VETERİNER HİZMETLERİ, BİTKİ SAĞLIĞI, GIDA VE YEM KANUNUNDAKİ KABH.


Karapürçek-Teketaban Mahallesinde, 28 Aralık 2017 Perşembe günü saat:12.30 sıralarında, Jandarma tarafından yapılan yol kontrolünde N.Ö.(1944'd.lu/E)'nün kapalı kasa araç ile kulak küpesi ve belgesi olmadan (2) adet hayvan naklettiği tespit edilmiştir. Jandarma tarafından idari işlem yapılmıştır.


2. İŞ KAZASI


Akyazı-Küçücek Cumhuriyet Mahallesinde, 28 Aralık 2017 Perşembe günü saat:15.00 sıralarında Akyazı Belediyesinde işçi olarak çalışan M.C.A.(1975'd.lu/E) olarak rögar kapağını değiştirdiği esnada parmağının sıkışması sonucu hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralanmıştır. Jandarma tarafından tahkikata başlanılmıştır.


3. İŞ KAZASI


Karasu-Manavpınarı Mahallesinde, 28 Aralık 2017 Perşembe günü saat:19.00 sıralarında, inşaat firmasında çalışan Y.Ç.(1984'd.lu/E) dengesini kaybederek yere düşmesi sonucu hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralanmıştır. Jandarma tarafından tahkikata başlanılmıştır.TRAFİK KAZASI OLAYLARI :1. TRAFİK KAZASI SONUCU TAKSİRLE YARALAMA


Akyazı-Kızılcıkorman Mahallesinde, 28 Aralık 2017 Perşembe günü saat:20.00 sıralarında, M.Y.(1972'd.lu/E) yönetimindeki kamyonet ile seyir halindeyken S.A.(1984'd.lu/E) yönetimindeki otomobile çarpması sonucu meydana gelen trafik kazasında (7) kişi hayati tehlikeleri olmayacak şekilde yaralanmışlardır. Jandarma tarafından tahkikata başlanılmıştır.


2. TRAFİK KAZASI SONUCU TAKSİRLE YARALAMA


Pamukova-Gökgöz Mahallesinde, 28 Aralık 2017 Perşembe günü saat:07.30 sıralarında, E.D.(1988'd.lu/E) yönetimindeki minibüs ile seyir halindeyken H.Ö.(1976'd.lu/E) yönetimindeki tıra arkadan çarpması sonucu meydana gelen trafik kazasında (2) kişi hayati tehlikeleri olmayacak şekilde yaralanmışlardır. Jandarma tarafından tahkikata başlanılmıştır.


3. TRAFİK KAZASI SONUCU TAKSİRLE YARALAMA


Taraklı-Duman Mahallesinde, 28 Aralık 2017 Perşembe günü saat:14.30 sıralarında, M.Ö.(1947'd.lu/E) yönetimindeki otomobil ile seyir halindeyken dikkatsizlik ve tedbirsizlik nedeniyle aracın kayması sonucu yol kenarında bulunan ağaca çarparak meydana gelen trafik kazasında hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralanmıştı. Jandarma tarafından tahkikata başlanılmıştır.


4. TRAFİK KAZASI SONUCU TAKSİRLE YARALAMA


Kaynarca-Büyükyanık Mahallesinde, 28 Aralık 2017 Perşembe günü saat:14.20 sıralarında, E.T.(1962'd.lu/E) yönetimindeki otomobil ile seyir halindeyken dikkatsizlik ve tedbirsizlik nedeniyle şarampole devrilmesi sonucu meydana gelen trafik kazasında (1) kişi hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralanmıştır. Jandarma tarafından tahkikata başlanılmıştır.

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Güncel

Medyabar.com bugun 255183 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 1075 kere okundu
YORUMLAR 0 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Online Ziyaretçiler