Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Tarım sektörü için önemli bir zirve

Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü tarafından, Gübre Takip Sistemi Bayi Bilgilendirme ve Karekod Barkod Uygulaması hakkında toplantı düzenlendi.

21:46   |   29.12.2017
Haber Resmi
Haber Resmi
  1. Haber Resmi
  2. Haber Resmi

Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü Koordinatörlüğünde; Ticaret Borsası Toplantı Salonunda gerçekleşen toplantıya Sakarya'nın yanı sıra Düzce, Bolu, Kocaeli, Bilecik, Yalova ve Zonguldak'ta faaliyet gösteren bayilerin temsilcileri katıldı.


Bakanlık personelleri Rasim Topçu ve Mine Uçar ile yüklenici firma çalışanı Sinan Atasagun konuşmalarıyla gerçekleştirilen toplantıya İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Mehmet Erdemir, İl Müdür Yardımcısı İsmail Kaya, Bitkisel Üretim ve Bitki Sağlığı Şube Müdürü Şeref Kurt, Ziraat Odası Başkanı Şemsi Bayraktar ve Ticaret Borsası Başkanı Cevdet Mete'de katıldı.


Gübre Bayileri tarafından yüksek katılımın gerçekleştiği toplantıda üretilen veya ithal edilerek giriş yapan gübrelerin son kullanıcıya kadar uygulanacak Gübre Takip Sistemi ve Karekod Barkod Uygulaması hakkında detaylı bilgi verildi. Bayii sorumlularının soruları ve görüşlerinin dinlenmesinin ardından toplantı sona erdi.

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Ekonomi

Medyabar.com bugun 127694 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 606 kere okundu
YORUMLAR 0 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Online Ziyaretçiler