Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Filede yıldızlar geçidi

Erkeklerde Söğütlü Akarca Türk-Fransız Kardeşlik Ortaokulu, kızlarda ise Zübeyde Hanım Ortaokulu şampiyon oldu.

22:29   |   29.12.2017
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
  1. Haber Resmi
  2. Haber Resmi
  3. Haber Resmi
  4. Haber Resmi
  5. Haber Resmi
  6. Haber Resmi
  7. Haber Resmi

Yıldızlar Voleybol İl Birinciliği sona erdi. Sakarya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Okul Sporları birimince düzenlenen Yıldızlar (Kız-Erkek) Voleybol İl Birinciliği nefesleri kesti.


Atatürk Spor Salonu'nda oynanan Yıldızlar Voleybol İl Birinciliği final müsabakaları ile sona erdi. Yıldız kızlarda şampiyon olan Zübeyde Hanım Ortaokuluna ödüllerini Adapazarı İlçe Müdürü Yavuz Çangır ve Atatürk Spor Salonu Amiri Uygar Lahna, 2'nci olan Hendek Şehit Mahmutbey Ortaokuluna Voleybol İl Temsilcisi Mehmet Akova ve Voleybol Hakemleri Derneği Başkanı Mehmet Ürkmez, 3'üncü olan Duri Bayar Ortaokuluna ise ödüllerini Hendek Şehit Mahmutbey Ortaokul Müdürü Recep Yazıcı takdim etti.


Yıldız erkeklerde ise Söğütlü Akarca Türk-Fransız Kardeşlik Ortaokulu şampiyon, İstiklal Ortaokulu 2'nci, Sabihahanım Ortaokulu 3'üncü, Sait Faik Abasıyanık Ortaokulu 4'üncü oldu.


Erkeklerde şampiyon Söğütlü Akarca Türk Fransız Kardeşlik Ortaokulu'na kupasını Söğütlü İlçe Spor Müdürü Özgür Aygün verdi. 2nci olan İstiklal Ortaokuluna ödüllerini Voleybol İl Temsilcisi Mehmet Akova, 3'üncü olan Sabiha Hanım Ortaokuluna ödüllerini Voleybol Hakemleri Derneği Başkanı Mehmet Ürkmez verirken, 4'üncü olan Sait Faik Abasıyanık Ortaokuluna ödüllerini İhsan Duruk takdim etti.

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Spor

Medyabar.com bugun 31061 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 1845 kere okundu
YORUMLAR 0 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Online Ziyaretçiler