Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Gençler otizmin farkında ya siz?

Adapazarı Gençlik Merkezi Gençlerin İyilik Ağacı projesi kapsamında otizimli çocuklara yönelik özel bir program gerçekleştirdi.

22:43   |   29.12.2017
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
  1. Haber Resmi
  2. Haber Resmi
  3. Haber Resmi
  4. Haber Resmi

Gençlerin İyilik Ağacıyla "Otizmin Farkındayız"


Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü'ne bağlı Adapazarı Gençlik Merkezi, "Gençlerin İyilik Ağacı" projesi kapsamında Vali Mustafa Büyük Anadolu Kız İmam-Hatip Lisesi öğrencisi olan gönüllü gençlerle birlikte Serdivan İlçesi'nde ki Nilüfer Özel Eğitim Uygulama Merkezi Okulu'nda eğitim gören otizmli çocuklara yönelik özel bir program gerçekleştirdi.


Tiyatro gösterisi, müzik ve slayt dinletileri, palyaço oyunu ve meyve ikramı etkinlikleri yapılan programda çocuklar gönüllü gençler sayesinde çok eğlenceli ve mutlu dakikalar geçirdiler. Adapazarı Gençlik Merkezi liderleri, Okul Müdürü Metehan Serbest'e, tüm öğrencilere ve özellikle gönüllü gençler ile öğretmenlere teşekkür ettiler.


Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fatih Çelikel, "Gençlik ve Spor Bakanlığımızın 81 ilde düzenlediği Gençlerin İyilik Ağacı projesi kapsamında ilimizde yapılan etkinliklerimiz Gençlik Merkezindeki liderlerimiz ve gönüllü gençlerin özverisi ile devam ediyor. Gençlerimize, destek veren tüm okul yöneticilere ve velilerimize teşekkür ediyorum" dedi.

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Yaşam

Medyabar.com bugun 77446 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 622 kere okundu
YORUMLAR 0 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Online Ziyaretçiler