Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Mimarlar yeniden 'Kafadar' dedi

Mimarlar Odası Sakarya Temsilciliği 18.dönem Olağan genel kurulu ve seçiminde Sami kafadar yeniden başkanlığa seçildi.

11:24   |   30.12.2017
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
  1. Haber Resmi
  2. Haber Resmi
  3. Haber Resmi
  4. Haber Resmi
  5. Haber Resmi


Mimarlar Odası Sakarya Temsilciliği 18.dönem (2017-2019) Olağan genel kurulu ve seçimleri temsilcilik binasında yapıldı.


Genel kurula Kocaeli şube başkan yardımcısı Füsun yılmaz, Gebze temsilcilik başkanı Özhan Öztürk, genel kurul ve seçim gözlemcisi Orhan kadıoğlu ile birlikte çok sayıda delege ve misafir konuklar katıldı.


Faaliyet raporu, mesleki denetim raporu ve mali raporun görüşülüp onaylanmasıyla tamamlanan genel kurul sonrası, çarşaf listeyle girilen seçimlerde mevcut Başkan Sami kafadar ve ekibi fire vermeden tekrar yönetim kurulu üyeliklerine seçildiler.

Kafadar ve yönetim kurulu üyeleri Adapazarı ilçe seçim kurulundan mazbatalılarını alarak göreve başladılar.


Başkan Sami kafadar Teşekkür konuşmasında;

"Sorumluluk alanlarımız içerisinde kamu kurumu niteliğinde toplum hizmetinde olan temsilciliğimiz, Sakarya mimarlarının haklarını koruma ve kollamanın yanı sıra, toplumun sağlıklı yaşam alanlarına kavuşmasını ilke edinerek; şehrimizde imar ve şehircilik alanında çalışma ve faaliyetlerimizi gerçekleştirirken; gerek kendi meslek disiplinimiz içerisinde ve gerekse kentteki tüm kurum ve kuruluşlar ile eleştiri yerine öneriyi, kavga yerine diyaloğu, ayrışma yerine dayanışmayı kendimize temel prensip olarak seçmiş bulunmaktayız" dedi.


Kafadar, 
"Önümüzdeki süreçte Kentler ve sorunlarına dair çeşitli programlar gerçekleştirecek. Bu programlardan ürettiğimiz projeler ile idare ve idarecileri şahıslarının ötesinde kurumsal çalışma ortağı olarak görecek, bu ortaklıklarımızda da kentlinin katılımını olmazsa olmaz bir unsur olarak ele alacağız" ifadelerini kullandı. 


Alaattin ONUR

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Güncel

Medyabar.com bugun 30970 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 1332 kere okundu
YORUMLAR 0 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Online Ziyaretçiler