Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Ülkücü İşçiler'den açıklama: 'Bir nefer olarak...'

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin talimatıyla Genel Merkezi ve şubeleri kapatılan Ülkücü İşçiler Derneği Sakarya şube başkanı Recep Bulut açıklama yaptı

12:09   |   30.12.2017
Haber Resmi

Ülkücü İşçiler Derneği, Genel Merkez yönetimindeki isimlerin bazı davranışları sebebiyle MHP Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli'nin talimatıyla bizzat Ülkü Ocakları Genel Başkanı Olcay Kılavuz tarafından kapatıldı. 


İlk olarak Genel Merkezinin kapatıldığı açıklanan derneğin il ve ilçe şubeleri de kapatıldı. 


Ülkücü İşçiler Derneği Sakarya Şube Başkanı Recep Bulut da bu karar sonrası bir açıklama yayınladı. 


Bulut, MHP ve Ülkü Ocaklarının bir neferi olarak çalışacaklarını söyledi. 


Recep Bulut'un açıklaması şu şekilde: 


"Bilindiği Üzere 28.12.2017 Tarihi İtibariyle Lider Devlet Bahçeli Beyefendi'nin Talimatıyla Ülkü Ocakları Genel Başkanı Sayın Olcay Kılavuz 'Un Açıklamalarıyla Tüm Türkiye Genelindeki Ülkücü İşçiler Derneği İl, İlçe Ve Şubeleri Süresiz Olarak Kapatılmıştır.


Yaklaşık 3 Yılın Üstünde Bir Zamandır Şanla, Şerefle Ve Büyük Bir Onurla Bu Kutlu Görevi Sürdürdüğüm Süre İçerisinde Benimle Birlikte Yürüyen Hendek Şube Başkanım Emrah Kartal Ve Yönetimine, Akyazı Şube Başkanım İbrahim Çalıkoğlu Ve Yönetimine Ve İl Yönetim Kurulu Arkadaşlarımıza Göstermiş Oldukları Ciddi Fedakârlıkları Ve Çalışma Azimleri İçin Teşekkürlerimi Arz Ediyorum.


Ülkücü İşçiler Derneği Her Zaman İçin Türk İşçisinin Dertleri İle Dertlenen, Hak Noktasında Onlarla Birlikte Mücadele Etmiş Ve Her Zaman Da Yanlarında Olmuştur. Bundan Sonraki Zamanda Da Bireysel Anlamda Haksızlıklara Karşı Da Yanlarında Olacağımızı Belirtmek İsterim Hiç Kimsenin De Şüphesi Olmasın.


Bizler Yaklaşık 26 Yıldan Beri Ülkücü Camianın İçerisinde Yetiştik. Bu Zaman Zarfında Bir Kimlik Kazandık Ve Bu Kimlik Doğrultusunda Yaşam Tarzımızı Ona Göre Şekillendirdik Her Zaman Olduğu Gibi Bundan Önce Ve Sonrasında Da Sorumluluk Ve Yükümlülüklerimizin Farkında Olup Ona Göre De Hareket Edeceğiz.


Bizim Bu Yolda Cenab-I Mevlamın İzni Doğrultusunda Son Nefer Olmaya Yeminimiz Var. Hiç Bir Zaman Mevki Makam Gözetmeden Bu Yolda Savrulan Birileri Olma Ülkümüz Vardır.


Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli Bey'in Verdiği Karara Saygı Duyuyor Ve Emir Tellakki Ediyoruz. Canımız Sağ Olduğu Süre İçerisinde De Her Daim Ve Her Ne Şart Altında Olursa Olsun Evlatları Olarak Yanında Olduğumuzu Altını Çizerek Belirtmek İstiyorum.


Biliyoruz Ki Bu Süreçten Sonra Kamuoyunda Çatlak Sesler Yükselmeye Başlayacaktır. Rahmetli Cennet Mekân Başbuğumuz Sayın Alparslan Türkeş Beyefendi'nin Açtığı Dikenli Yolda Bu Kutlu Sancağı Bırakmadan Daha Da Yükseklere Çıkarmaya Yemin Etmiş Ülkü Erleriyiz.


Hiç Kimsenin Bu Kararı Sorgulama Ve Yargılama Gibi Bir Haddi Olamaz. Hele Ki Şu An Farklı Fraksiyonlarda Hareket Edenler Gibi. Bizler İnandığımız Değerler Doğrultusunda Yol Giden İnsanlarız.


Hiç Bir Zaman Sancağımızı Bırakıp ta Başka Maceralara Yol Açmadık Yere Düşürmedik Çok Şükür, Abdestimizden Şüphemiz Yok ki Namazımız Bozulsun Bundan Sonra Da Böyle Devam Edeceğiz İnş.


Çıkmış Olduğumuz Bu Kutlu Yolda Bizlere Destek Veren Bütün İşçi Arkadaşlarımıza, Ülkücü Camiaya, Sivil Toplum Kuruluşlarına Ve Sendika Temsilciliklerine Sonsuz Şükranlarımızı Sunuyoruz.


Allah Hepinizden Razı Olsun. Bilmeden, Görmeden Kırdığımız Üzdüğümüz Kim Varsa Bizden Yana Herkese Hakkımız Helal Olsun Sizlerde Helal Edin İnş.


Bundan Sonraki Yaşantımızda Lider Devlet Bahçeli Beyefendi'nin Emrinde, MHP Ve Ülkü Ocaklarının Bir Neferi Olarak Çalışmalarımıza Gönül Birlikteliğimize Devam Edeceğiz. Ne Mutlu Türküm Diyene!


Dik Baş Tok Karın Mutlu Yarın!" 

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Güncel

Medyabar.com bugun 77584 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 1447 kere okundu
YORUMLAR 1 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
kürşad
30.12.2017 12:20
Allah Allah.Allah Allah. TÜRKİYE İYİ OLACAK
Online Ziyaretçiler