Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Basketbolda yerel basının önemi

Türkiye Basketbol Federasyonu Ligler Sorumlusu Samer Şenbayrak Sakarya'da ki yerel basınla buluşarak, Anadolu takımlarının güçlenmesi ile ilgili yerel basın mensuplarıyla birlikte toplantı gerçekleştirdi.

12:57   |   30.12.2017
Haber Resmi
Haber Resmi
  1. Haber Resmi
  2. Haber Resmi

Spor264 -Serhat Yılmaz ve Erhan Kaytanbay'ın haberi-


Serdivan ilçesinde bir otelde gerçekleşen toplantıya, Sakarya Büyükşehir Belediyesi Basketbol Başkanı Akgün Altuğ, Türkiye Basketbol Federasyonu Ligler Sorumlusu Samer Şenbayrak ve Sakarya yerel basınından birçok gazeteci katıldı. 


Anadolu takımlarının güçlenmesi için yerel basının önemine değinen toplantıda ilk olarak konuşan Kulüp Başkan'ı Akgün Altuğ; "5 sene önce takımı kurduğumuzda bu takımla ilgili hedeflerimiz vardı. Bu hedeflerin ilk durağı Basketbol Süper Ligi biz bunu başardık süper ligteyiz. Şimdi ise ilk hedefimiz Avrupa'ya çıkmayı hedefliyoruz. Bizim amacımız Sakarya'ya basketbolu sevdirmek, biz basketbolu sürdürülebilir spor olarak devam ettirmek istiyoruz" dedi.


Basketbol Federasyonu Ligler Sorumlusu Samer Şenbayrak ise; "Sakarya Büyükşehir Basketbol'da son 3-4 yıldır ciddi bir emek var biz bu emekten, gelişmelerden çok memnunuz. Federasyon olarak yerel medyanın katkısının üst seviyede olduğunu düşünüyoruz. Başkanımız Hidayet Türkoğlu ve yönetimimizli birlikte Sakarya'yı çok önemsiyoruz, yaptığı işlerinde çok önemli olduğunu biliyoruz. Sakarya ekibinin uzun yıllar Süper Lig'de kalarak Sakarya halkına ve buradaki çocuklara hizmet etmesini istiyoruz" dedi.


Büyükşehir Basketbol'un play-off hedefiyle yoluna devam ettiğini de belirten Şenbayrak "İnşallah önümüzdeki yıllarda ülkemizi Avrupa'da temsil etme şansını bu çalışma temposu ve azmiyle yakalayacaktır" diye düşüncelerini belirtti.

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Spor

Medyabar.com bugun 73887 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 1263 kere okundu
YORUMLAR 1 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Basketsever
31.12.2017 01:27
Basketbolculara 2006 model otobüsü mü reva görüyorsunuz çok merak ediyorum yoksa otobüs sahibi arkadaş benim aracım 2013 model diye sizi çift ruhsatla mı kandırıyor
Online Ziyaretçiler