Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Sağlıkla dolu bir yıl

Özel Konak Hastanesi Sakarya Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Başhekim Op. Dr. Kamil Köse, 2018 yılı mesajı yayınladı.

16:58   |   30.12.2017
Haber Resmi

2018 yılı dolayısıyla bir açıklama yapan Özel Konak Hastanesi Sakarya Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Başhekim Op. Dr. Kamil Köse, dolu dolu bir 2017 geçirdiklerini ifade ederek, "2016'nın son aylarında hasta kabulüne başlayan hastanemiz için 2017 son derece önem teşkil ediyordu. Sakarya'lılara Konak Hastanelerinin hekimlikten gelen kültürünü anlatmaya çalışırken, Sakarya'ya hizmet etmeyi kendimize amaç edindik. Resmi açılışımızı da yine bu yıl içerisinde yaparken, önemli çalışmalara imza attık" dedi.
Köse ayrıca şunları kaydetti: "2018 yılında hedeflerimiz doğrultusunda çalışmalarımıza devam edeceğiz. Bu güzel şehrin insanlarına sağlık alanında güçlü bir destek vermeyi arzu ediyoruz. Bizim varoluş amacımız Sakarya'nın sağlık alanında daha hizmet almasını sağlama. Hekim kadromuz, personelimiz ve yöneticilerimiz ile bu doğrultuda çalışıyoruz. Gerçekleştirmiş olduğumuz sosyal çalışmalarla vatandaşlarımıza eğitim veriyor, hastane olarak üzerimize düşen görevlerimizi yerine getirmeye gayret ediyoruz. 2018 yılı da bizim, şehrimiz ve ülkemiz için hayırlara vesile olsun. Güçlü ülkemiz ve hızla büyüyen Sakaryamıza hep birlikte hizmet etmeye devam edeceğiz."

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Kadın-Sağlık

Medyabar.com bugun 138933 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 3425 kere okundu
YORUMLAR 0 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Online Ziyaretçiler