Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Yerel gazetelerde bugün...

Bugün 31 Aralık Pazar. İlimiz genelinde yayımlanan yerel gazeteler bu manşetlerle çıktı.

10:12   |   31.12.2017
Haber Resmi

Bizim Sakarya


İYİ PARTİ'DE COŞKULU GÜN
İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in rahatsızlığı nedeniyle gelemediği il binasının açılış töreni, coşkulu bir kalabalığın katılımıyla gerçekleştirildi.


Yenihaber


CHP'DE ISIR DÖNEMİ
CHP'de dün yapılan il kongresinde muhalefetin adayı Erdoğan Isır  199 oyla başkanlığa seçildi. Milletvekili  oyda kaldı. Özkoç'un adayı Ayça Taşkent 126 oy alırken, diğer aday Özgür Arık ise 58 oyda kaldı. Kongrede zaman zaman tansiyon yükseldi.


SakaryaHalk


CHP'DE ERDOĞAN ISIR DÖNEMİ
Cumhuriyet Halk Partisi'nde Ayça Taşkent dönemi sona erdi. Erdoğan Isır, Ayça Taşkent ve Özgür Arık'ın yarıştığı, zaman zaman gergin anların yaşandığı kongrede 199 delegenin oyunu alan Erdoğan Isır CHP'nin yeni il başkanı oldu.


Yenisakarya


CHP'DE ISIR DÖNEMİ
Erdoğan Isır 199 oyla CHP'nin il başkanı oldu. Mevcut başkan Ayça taşkent 126 oy alabilirken, diğer aday Özgür Arık ise 58 oyda kaldı.


Adapazarı Akşam haberleri


HİÇ İYİ OLMADI
İyi Parti Sakarya İl Binası açılışı ve miting programı için Sakarya'ya geleceği belirtilen İyi Parti Genel başkanı Meral Akşener, programını son anda değiştirerek Sakarya'ya gelmedi. Yaşanan bu durum sonrası miting için alana gelen çok sayıda isim alanı terk etti.


Yenigün


CHP'DE YENİ DÖNEM
CHP Sakarya İl Örgütü'nün dün 3 adaylı gerçekleştirilen kongresinde 199 delegenin oyunu alan Erdoğan Isır başkan seçildi. Kongrede Ayça Taşkent 126 oy alırken, Özgür Arık 58 oy aldı.


Adapostası


HOŞ GELDİN 2018
Acısıyla tatlısıyla, iyisiyle kötüsüyle bir yılı geride bırakıyoruz. Bu gece yarısı yeni bir yıla yeni umutlar ve yani hayallerle adım atacağız.

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Medya

Medyabar.com bugun 73661 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 922 kere okundu
YORUMLAR 0 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Online Ziyaretçiler