Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Bu manzarayı görenler tepkili: 'Hastalık kaparlarsa?'

Adapazarı'nda bir ilkokulun önünde çekilen bir fotoğraf görenlerin tepkisini çekti...

16:21   |   31.12.2017
Haber Resmi

SakaryaHalk Gazetesi'nin haberine göre Çekilen bu fotoğrafta Bağlar Mahallesi (eski ismiyle Van mahallesi) Murtaza Erdoğan İlkokulu önünde adeta mikrop yuvası haline gelmiş bu çeşmeden minik bir öğrenci su içmeye çalışıyor.


 Her tarafı pislik içinde olan çeşmeden su içen bu öğrenciyi görenler 'Hastalık kapmayacağına kim garanti verecek?' yorumunda bulundu. 


Adapazarı Belediyesi sınırları içinde yer alan okulun çeşmesini görenler yetkilileri göreve çağırdı.


Fotoğraf karesindeki öğrenciyi gören bir vatandaş "Kendisini bu çeşmeden içmemesi için uyardım fakat gördüm ki bu rezil çeşmeden başka bir yer de yok. Buradan yüzlerce öğrenci matarasına su alıp okula gidiyor yada buradan hemen içiyor. Manzarayı anlatmaya gerek yok; burayı hiçbir yetkili görmüyor mu? Okullarımıza bu şekilde mi bakacağız? Sadece hizmet merkez okullarına mı var; bu öğrencilerin sağlığı ne olacak" diye tepki gösterdi.

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Güncel

Medyabar.com bugun 16319 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 4888 kere okundu
YORUMLAR 3 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Babacan
31.12.2017 21:31
Bu ya fetonun,ya cehapenin,ya da hedepenin işidir.ya da dış güçler olaya el atmıştır.o çocuk kimin çocuğu? Vatandaşın değilmi? Siz böyle oy zamanı gidin oyu atın,bir daha hesabını sormayın? Sen asılsın ama senin vekilin zenginliğine zenginlik katsın ve bunun hesabını sorma.bu milletin vekili de halkın kendisi gibi yaşamadıkça ve bu halk bu farkı anlayamayıp bunlara destek verdikçe hiiiç ağlamaya gerek yok.durmak yok hesap sormadan oy vermeye devam.gerçi bize iyi oluyor oda ayrı konu tabi
Porr
31.12.2017 17:22
50 kuruş verip çocuğuna şişe su alamayan fakir milletin hali ne olucak.
Birisi
31.12.2017 18:28

50 kuruşla ne alakası var. Matarası var zaten çocuğun fakat bittiğinde yine bu mikrop yuvasından doldurmak zorunda. İnşallah bir an önce bu rezillige çözüm bulurlar

Online Ziyaretçiler