Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Sakaryaspor'da kaptan belli oldu

Sakaryaspor yönetimi ve Teknik Direktör Engin Korukır'ın değerlendirmeleriyle ikinci yarıda kaptanlık görevi yapacak olan isimler belirlendi.

18:05   |   31.12.2017
Haber Resmi

Spor264-

 Ligin ilk yarısında su yüzüne çıkan kaptanlık krizi Antalya kampında yönetimin ve teknik direktörün değerlendirmesiyle yeni kaptanlar belirlendi. Ligin ilk yarısında Zafer Aydoğdu ve Ramazan Sal'da olan kaptanlık, Zafer'in de takımdan ayrılmasıyla birlikte Ramazan Sal'dan da alındı. 


Yeni kaptan Ercüment Kafkasyalı


Ligin ikinci yarısında kaptan kalede olacak. Sakaryaspor yönetimi ve Teknik Direktör Engin Korukır birinci kaptanlığı tecrübeli kaleci Ercüment Kafkasyalı'ya verdi. İkinci kaptanlığa ise orta sahanın başarılı oyuncusu Serdar Ümit Deniz, içinci kaptsanlığa ise Talha Mayhoş getirildi.

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Spor

Medyabar.com bugun 31783 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 5465 kere okundu
YORUMLAR 6 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Ellidört sakarya 54
31.12.2017 23:41
AŞk layık olanda kalmalıı..Hayırlı olsun ercümentt kardeşimm.yahuu buu yönetimii çekemeyenlerr canakk antenn taksınn masraflarr bendennn...buu takımıı sırtlayacakk onurluu vee grurluu birii varsaa ilkk sırada ercümentt kafkasyalıı gelirr..eyy yüce rabbimm şuu kadrinii kıymetinii sesonn sanundaa anlıı şanlıı kulübümüzee birr gösterdee şimdidenn fesatlananlaraa kapakk olsunn.bizz bu sene şampiyonn olcazz demedikk buu ligee tutunalımm yeterr.. gerçekk sakaralııı böyle yorumlarr yapmazz üzülüyorumm hattaa endişee ediyorum kii,,buu yorumuu yapanlar körfezlii die düşünüyorumm...konyaa deplasmanındakii ercümnett kafkasyalınınn kalesinde kendinii yercesinii hamlelerii..yeter bee.Talhaa sanada yakışırrr.rabbimm utandırmasın.vira bismillah
Murat ŞAHİN
31.12.2017 22:10
Gene yanlış ve gene acemice alınmış bir karar.Bu takımda kaleciden başka kaptanlık yapacak birini bulamayan hocayıda eleştiriyorum.Serdar Ümit Deniz,Talha mayhoş,Ferhat yazgan bu takımın kaptanlarıdır.Bu sene takıma gelen ve bence kaleciliği bile tartışmalı (Silivri maçı ve diğer maçlarda yediği golleri hatırlatırım) olan birinin kaptan yapılması yönetimsel bir acizliktir.Bu sene maalesef bu hoca ile biryere varamayız üzülerek söylüyorum. Ama hocanında suçu yok kapasite bu kadar ve adama gel dediler gelmiş.Bu arada son söz olarak geçenlerde Coşkun Demirbakan ı gördüm şehirde,yani yol yakınken, adamda boşta ve gel denmesini bekliyor gibi geldi bana, hatırlatayım.
Ferhat sezer
31.12.2017 21:24
Talha Mayhoş adamdır
Grkm
31.12.2017 18:59
Sene başından beri alınan en yerinde karar.
Taraftar
31.12.2017 18:50
En büyük kaptan İsmail Gürses pazı bandını o taksim..
YÜKSEL ÖZ
31.12.2017 18:45
rakipler sampıyonluk ıcın nokta transfer peşinde. BİZ ise şöyle diyeyim aglanacak halimize bu haberle gülüyorum maalesef...
Online Ziyaretçiler