Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Akyazı protokolü yeni yıla böyle girdi

Akyazı Kaymakamı Ömer Kalaylı ve Başkan Hasan Akcan 2017 yılının son gecesinde Akyazı'da bulunan görevdeki ekiplere ve kurumlara ziyaret gerçekleştirdi.

12:18   |   01.01.2018
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
  1. Haber Resmi
  2. Haber Resmi
  3. Haber Resmi
  4. Haber Resmi
  5. Haber Resmi
  6. Haber Resmi

Akyazı kaymakamı Ömer Kalaylı beraberinde belediye başkanı Hasan Akcan, İlçe Jandarma komutanı Mustafa Hekimoğlu ve İlçe Emniyet müdürü İbrahim Bedir ile Akyazı Devlet Hastanesinde yatan Hastaları ziyaret ederek yeni yıllarını kutladılar.


Akyazı Devlet Hastanesinde ayrılan Protokol üyeleri Batakköy yolu üzerinde uygulama yapan Polis ekiplerini de ziyaret ederek yeni yıllarını kutlayıp Çikolata ikramında bulundular.


Yeni İtfaiye merkezini ziyaret eden Protokol üyeleri burada İtfaiye erleri ile sohbet ettikten sonra İlçe Jandarma komutanlığına geçtiler. Burada Er ve Erbaşların yeni yılını kutlayan heyet Uzman Jandarma olarak ilçe Jandarma komutanlığında eğitim gören Uzman personelle sohbet ettiler. Akyazı kaymakamı Ömer Kalaylı Uzman Jandarma personeline yeni iş hayatında başarılar dilerken mesleklerini icra ereken özel hayatlarında da mesleğe uygun yaşam sürmelerini tavsiye ederken yeni yılda iş hayatında ve özel hayatlarında başarılar diledi.


Kaymakam Kalaylı, Başkan Akcan ve beraberinde protokol üyeleri İlçe Emniyet müdürlüğünü de ziyaret ederek Emniyet mensuplarının yeni yıllarını kutladı.


Alaattin Onur

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Güncel

Medyabar.com bugun 26119 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 697 kere okundu
YORUMLAR 0 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Online Ziyaretçiler