Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Bu haber ilan ve reklam vergisi mükelleflerine

Büyükşehir Belediyesi Strateji Geliştirme Dairesi Başkanlığı 2018 yılı ilan ve reklam vergisi hakkında açıklama yayınladı.

12:24   |   01.01.2018
Haber Resmi

Sakarya il sınırları içerisindeki bütün tabelalar, ilan ve reklam vergisine tabii olup, ilan ve reklam vergisinin beyan döneminin 2 Ocak Salı ve 31 Ocak Çarşamba tarihleri arasında yapılacağı açıklandı. 


Strateji Geliştirme Dairesi Başkanı Veysel Çıplak, tüm ilan ve reklam vergisi mükelleflerinin Ocak ayının sonuna kadar Büyükşehir Belediyesi Gelir Müdürlüğüne beyanname vermeleri gerektiğinin altını çizdi.


İki eşit taksit

Veysel Çıplak, "Büyükşehir Belediyesi meclisinin almış olduğu kararla, mükelleflerin zamanında beyan ettikleri ilan reklam vergisini iki eşit taksitle ödeyebilecekler. İlk taksit Şubat ayı, ikinci taksit ise Haziran ayı içerisinde ödenebilecek.

Vatandaşlarımızın vergi cezası gibi bir maliyetle karşılaşmamaları için duyarlı olmalarını ve beyan dönemini kaçırmamalarını bekliyoruz. Son beyan tarihi 31 Ocak Çarşamba günüdür. Bir kez daha çağrımızı tekrarlıyor; tüm mükelleflerimizi beyanname vermeleri için Büyükşehir Belediyemize davet ediyoruz" diye konuştu. 

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Güncel

Medyabar.com bugun 158912 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 707 kere okundu
YORUMLAR 1 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
kertenkele
02.01.2018 09:49
SN.ÇIPLAK BEYANNAME TARİHLERİ AÇIKLIYOR FAKAT BELEDİYE GELİR KALEMLERİNE GELEN %14 ZAM İLE İLGİLİ BİR BEYANDA BULUNMUYOR..2017 İLAN REKLAM TABELA VERGİSİ 2017 YILI:IŞIKSIZ (M2) 85 TL IŞIKLI (M2) 110 TL İDİ....2018 FİYATLARINI % 14 KOYARAK ARTIK SİZ HESAPLAYIN..
Online Ziyaretçiler