Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Milletvekili İsen Sırbistan'ı anlatacak

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası, bölgenin dış ticaretini geliştirmeye yönelik çalışmaları kapsamında Milletvekili Prof.Dr.Mustafa İsen Sırbistan'da yatırım fırsatlarını anlatacak.

12:36   |   01.01.2018
Haber Resmi

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası, bölgenin dış ticaretini geliştirmeye yönelik çalışmaları kapsamında iş fırsatları, ticaret potansiyeli olan bölgeler, ihracat hacmini geliştirme ve uluslararası ekonomi pazarları konusunda ülke günü toplantılarına devam ediyor.


Bu doğrultuda 2018 yılının ilk etkinliği olarak AK Parti Sakarya Milletvekili Prof. Dr. Mustafa İsen'in sunumuyla 03 Ocak 2018 Çarşamba Günü Saat 14.00'da "Sırbistan'da Yatırım Fırsatları" konulu seminer gerçekleşecek..


SATSO Hizmet Binası'nda "Sırbistan'da Yatırım Fırsatları" konulu  toplantıya tüm SATSO üyeleri davetlidir.

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Ekonomi

Medyabar.com bugun 17184 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 745 kere okundu
YORUMLAR 2 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Vatandaşın Biri
01.01.2018 15:31
Sakarya da bulunan Çiftçi ve kasapları toplasınlar,ucuz et nasıl ithal edilir anlatsınlar.
has sakaryalı
01.01.2018 12:58
SAYIN VEKİL NE İŞİN VAR SENİN SIRBİSTANLA SEN SAKARYAYI ANLAT MECLİSTE DAHA 1 TANE SAKARYADAN LAF DUYMADIK AĞZINDAN 1 TANE İCRAAT YOK AY SONU TAK KARTI 17 BİN TL Yİ AL SONRA ASGARİ ÜCRETLİ ÇALIŞANA HALİNİZE ŞÜKREDİN DERSİN. SEÇİM ZAMANI KAPI KAPI GEZİP OY DİLENDİĞİNİZİ UNUTTUNUZ SEÇİLDİNİZ ARTIK İŞ BİTTİ HEEEE... 2019 DA KOMPLE YOLCUSUNUZ İNŞALLAH. AMA SİZ PAÇAYI YIRTTINIZ 1 DÖNEM MİLLETVEKİLLİĞİ YAP EMEKLİ OL OHHH NE ALA NE MEMLEKET. OLAN YİNE BİZİM GİBİ GARİBANLARA OLUYOR. AYRICA MEDYABAR EDİTÖRLERİNEDE SERZENİŞİM VAR KORKMAYIN İKTİDARIN DOĞRU VE YANLIŞ YÖNLERİNİ YAZIN KORKMAYIN BU ÜLKEDE ADALET VAR. ALLAH VAR ALLAH....
Online Ziyaretçiler