Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Sakarya'dan Suriye'ye 2 Tır yardım

İHH Sakarya Şubesi, Suriye Doğu Hama'da yaşanan saldırıları ve gönderilecek yardım tırları hakkında basın açıklaması yaptı.

13:13   |   02.01.2018
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
  1. Haber Resmi
  2. Haber Resmi
  3. Haber Resmi
  4. Haber Resmi

Betül DEMİR-Şeyma SUNGURLU'nun haberi...

MEDYABAR.COM

İHH İnsani yardım Vakfı Sakarya Şube Başkanı Sebahattin Aydın tarafından Suriye Doğu Hama'da yaşanan bombardımanları ve saldıraları ve yola çıkacak yardım tırları hakkında basın toplantısı düzenledi.


İHH Bağış Kabul Merkezi'nde düzenlenen basın toplantısına İHH Yönetim Kurulu üyesi Ali Akıllı katıldı.


İHH Şube Başkanı Aydın, "Kıymetli Basın mensupları maalesef çok ümit etmemize ve Türkiye'nin çabalarına rağmen Ateşkes Suriye'de hiç bir zaman gerçekleşmedi. Sizlerden ricamız her gün yaşanan katliamları Türkiye'nin gündemine getirmeniz.
Bizler Sakarya ihh yönetim ve ilçe temsilcileri olarak bölgeye 2 tır insani yardım malzemesini hazırlayarak hareket ediyoruz.Yine şu anda 1 tır da kışlık kıyafet ve iç çamaşırı hazırlığımız devam ediyor. En kısa Sürede bölgeye göndereceğiz.Buradan tüm Sakarya'ya, gençlerimize, işadamlarımıza, yardım kuruluşlarımıza, derneklerimize, hanım ablalarımıza açıkça seslenmek istiyorum. İdlibin de Halep gibi düşmemesini istiyorsak Suriye'yi gündemimizden düşürmemeliyiz.Yardımlarımız ve dualarımızı ve bakışımızı 7 yıldır katledilen Mazlum Suriye halkından geri çevirmemeliyiz." ifadelerini kulandı.

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Güncel

Medyabar.com bugun 16701 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 1329 kere okundu
YORUMLAR 2 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
luna167
02.01.2018 13:39
Civan KÜNTAŞ
02.01.2018 14:19

Gerçekten sayın sebahattin aydına tesekkur ediyorum kısa zamanda da çalışmaları bereketli inşallah tüm il baskanlarimizda ayni hassasiyet vardır.

Online Ziyaretçiler