Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Tacizci zannedip linç girişiminde bulunmuşlardı

Akyazı'da kendisini tacizci zanneden 30 kişinin darp ettiği şahıs şikayetçi oldu

17:11   |   02.01.2018
Haber Resmi

Akyazı'dan Alaattin ONUR bildiriyor 


Akyazı'da Pazar günü saat 15.00 sularında yaşanan olayda Ü.Ö isimli şahıs çarşıda yürürken kendisini tacizci zanneden bazı kişilerin yönlendirmesiyle yaklaşık 10 kişi tarafından darp edildi.


Linç girişimine uğrayan Ü.Ö güçlükle bir pasaja sığınırken kendisine yardım eden vatandaşlarca çağrılan polis ekiplerine teslim edildi. Polis merkezinde ifadesinin alınmasının ardından Akyazı Devlet Hastanesi'ne giden Ü.Ö darp raporu aldı.


Vücudunun çeşitli yerlerinden yaralanan Ü.Ö, daha sonra Akyazı Cumhuriyet Başsavcılığı'na giderek kendisine saldıranlar hakkında suç duyurusunda bulundu. 


Olayı anlatan Ü.Ö,

       "Yolcu minibüsünden indim ve çarşı merkezinde yürümeye başladım. Bir anda yaklaşık 30 kişilik bir grup üzerime gelmeye başladı. Bu tecavüzcü diyerek bana saldırmaya başladılar. Bunu duyan esnaf ve vatandaşların bir kısmı da onlara inanarak bana saldırdı. Ben yapmadım dedim ama inandıramadım. Bir pasaja sığındım burada beni duyarlı vatandaşlar kurtardı ve Polise teslim ettiler. Duyarlı vatandaşlardan Allah razı olsun, onlar sayesinde ölümden kurtuldum. Beni linç etmek isteyenlerle yargı önünde hesaplaşacağım. Ben söylendiği gibi biri değilim" diye konuştu. 


BU HABERLE İLGİLİ


Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Güncel

Medyabar.com bugun 12812 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 6684 kere okundu
YORUMLAR 0 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Online Ziyaretçiler