Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

SEDAŞ ekibine İtfaiyeden teşekkür

Pamukova İlçesi Esentepe Sosyal Tesislerinin çatısında oluşan yangın, çevredekilerin ve sosyal tesislerde olan kişilerin yüreğini ağzına getirdi.

17:49   |   02.01.2018
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
  1. Haber Resmi
  2. Haber Resmi
  3. Haber Resmi

Yangına  müdahale sırasında, Şebeke Operasyon Sorumlusu Levent Akın, yangın müdahalesinde zorluk yaşandığı haberini alır almaz sahada görev yapan arkadaşlarını bilgilendirdi.


Kurumlar arasında sağlanan dayanışma ile yangın söndürme çalışmasında görev yapan itfaiye erleri SEDAŞ'ın sepetli aracından köpükle müdahale de bulundu. Çatıda ilerleyen yangın bu müdahaleler sonucu başarı ile söndürüldü. İnsan hayatı için ve Kurumlar arası dayanışmada sağlanan işbirliğinde SEDAŞ örnek bir dayanışma sergiledi. 


İtfaiye ekibi, yangın anında,  kendilerine yardımcı olan ve bu amaçla hızla olay yerine yetişen ve söndürme çalışmalarına yardımcı olan SEDAŞ ekibindeki, Bölge Sorumlusu Levent Akın başta olmak üzere, SEDAŞ Dağıtım Direktörlüğü nezdinde Şebeke Operasyon ekibi çalışanlarının kendilerine teşekkür ettiklerini ve   SEDAŞ'ı   da bu konularda paydaşlarıyla işbirliği ve yardım için dayanışmada bulunan bir kurum olması nedeniyle tebrik ettiklerini belirttiler. 

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Güncel

Medyabar.com bugun 31749 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 807 kere okundu
YORUMLAR 1 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Ahmet Sarıkaya
02.01.2018 18:10
SEDAŞ çalışanları aslan gibi bir yürek taşıyorlar. İşleri tehlikeli ancak sadece kendileri için değil başkaları içinde tehlikeyi göğüsleyebiliyorlar. Teşekkürler gerçekten.
Online Ziyaretçiler