Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Bulgaristan Filibe Başkonsolosuna teşekkür

Balkan Rumeli Türkleri Konfederasyonu Genel Başkanı Zürfettin Hacıoğlu ve beraberindeki heyet Bulgaristan Filibe Başkonsolosu Hüseyin Ergani'yi makamında ziyaret etti.

20:58   |   02.01.2018
Haber Resmi

Hacıoğlu, ziyarette yaptığı konuşmada, Bulgaristan'daki Türk vatandaşlarına yardımcı olduğu için Erganiyi ziyaret ettiklerini belirterek, "Vatandaşlarımızın ve Konfederasyonumuzun memnuniyetlerini belirten bir teşekkür ziyaretinde bulunduk. Bizleri kabul ettiği için kendisine çok teşekkür ederiz." dedi.


Ergani de ziyaretleri için Konfederasyon üyelerine teşekkür ederek, "Bizler burada Türkiye Cumhuriyeti Devleti adına çalışmalarımızı yapıyoruz. Konsolosluğumuza gelen tüm vatandaşlarımızın işlerini görmeye çalışıyoruz." diye konuştu.


Konuşmaların ardından Hacıoğlu, Erganiye teşekkür plaketi takdim etti.

Ziyarette Hacıoğlu'na Genel Başkan Yardımcıları Erol Ulu, Mükremin Duygun ve Nedim Dönmez de eşlik etti.

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Yaşam

Medyabar.com bugun 155167 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 663 kere okundu
YORUMLAR 1 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Macır
03.01.2018 08:08
Sayın Zülfettin Hacıoğlu, yıllardır sağda solda fotoğraf çektirerek bir şeyler yapmaya çalıştığını zannediyorsun ama sadece fotoğraflarda görüntülenebiliyorsun ve sen Sakarya'da yıllardır oturmana rağmen şu Sakarya'da ki Balgöç'ü bir türlü binasına dahi çivi çakmadın. Çok yazık ve siz bu görevleri hak etmiyorsunuz. Ismarlama haberler ile göz boyamaca yapıldığına inanıyorum...
Online Ziyaretçiler