Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Kahveciler Odasında seçim öncesi son kulisler...

28 Ocak'ta yapılacak Kahveciler Odasının genel kurulu öncesi mevcut yönetimden ve eski yöneticilerden bir çok isim saf değiştirdi. İşte gelişmeler..

22:00   |   02.01.2018
Haber Resmi
Haber Resmi
  1. Haber Resmi
  2. Haber Resmi

28 Ocak günü yapılacak olan Kahveciler Esnaf Odası Genel Kurulu öncesinde, mevcut başkan Mehmet Altay'a rakip olan Emin Oylu çalışmalarını sürdürüyor. 


Oylu diğer yandan Kahveciler Odasının efsane başkanlığını yapmış olan rahmetli Resul Karataş'ın yıllarca çalışma arkadaşlığını yapan Serdar Kayınova'yı saflarına kattı. 


Kahveciler Odasında yıllarca görev yapmasının ardından geçen yıl istifa eden Kayınova, başkan adayı Emin Oylu'yu desteklediğini açıkladı.


Stratejik bir hamle yapan Oylu ise her kesimden büyük destek gördüklerini ve projelerle yola devam ettiklerini açıkladı. Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Arka Kapı

Medyabar.com bugun 22671 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 3302 kere okundu
YORUMLAR 3 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
kertenkele
03.01.2018 09:52
MEDYABAR,ADAY EFEM YETİM BEYEFENDİ'DEN NEDEN SÖZ ETMİYORSUNUZ?SADECE BU İSİMİ GEÇEN ADAYLAR MI VAR ?.TARAFSIZ KALAMIYORSUNUZ DEĞİL Mİ?.GAZETECİ TARAFSIZ OLUR.KALDI Kİ,''BEN ŞUNU,BUNU DESTEKLİYORUM'2 SÖZLERİNE DE KARŞIYIM.YAHU ADAYI 1.YAPACAK KADAR OY POTANSİYELİNE GÜVENİYORSAN KENDİN ADAY OL..SAF DEĞİŞTİRSEN NE OLUR?.SAFLARI DOLDURMAK ÖNEMLİ...SAFI BOŞALTANDAN ,HERKESİN KAYIĞINA BİNEN,MENFAATİ İÇİN ÖNCEKİ DESTEKLEDİĞİNİ BIRAKANDANKİMSEYE HAYIR GELMEZ..
kertenkele
03.01.2018 09:47
KAHVECİLER ODASI'NIN NE GİBİ BİR PROJESİ OLABİLİR?.YOL,KÖPRÜ,BARAJ VS YAPACAKLAR?.OKEYE 4.BULMAK KOLAYLAŞACAK,YANCILAR,BALKONLAR KALKACAK,ÇAY UCUZLAYACAK,KUMAR OYNATILMAYACAK DENİRSE DAHA İNANDIRICI OLUR..:)
Ateş Dağlı
02.01.2018 22:52
İnşallah kahvecileri hak ettiği yere tekrar gelir rahmetliden sonra oda sanki yok hükmündeydi
Online Ziyaretçiler