Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Yerel gazetelerde bugün...

Bugün 3 Ocak Çarşamba. İlimiz genelinde yayımlanan yerel gazeteler bu manşetlerle çıktı.

09:06   |   03.01.2018
Haber Resmi

Bizim Sakarya


ŞARTLI KADRO
Kadroya geçme şartlarını taşıyan işçiler için başvurular başladı. 4 Aralık öncesi çalışanları kapsayan haktan yararlanmak isteyenler, önceki tüm haklarından feragat edecek.


Yenihaber


SEÇİM HAVASI GİBİ
AKP'de seçimlerin 2019'da yapılacağı açıklanmasına rağmen il genelinde seçim havasına girildi. Belediye başkanları STK ve vatandaş buluşmalarına hız verirken, vekiller de sahaya indi.


Sakaryahalk


YAZLIKTA İŞLEM TAMAM
Yazlık Kavşağı'nda devam eden çalışmaları yerinde inceleyen Başkan Toçoğlu, "Kavşağın çapını 140 metreye çıkardık. Araç geçişleri için 2 yeni köprü inşa ettik. Sebahattin Zaim Bulvarı, Çevreyolu,Yazlık ve Aralık caddelerini birbirine bağlayan Yazlık Kavşağı'ndan geçişler daha kontrollü ve hızlı olacak" dedi.


Yenisakarya


Çıkama inşallah içeriden
Marmara Bölgesinde internet ortamında dolandırıcılık yapan iki şüpheli yakalandı. Şüphelilerden birinin annesi oğlunu suça yönlendiren diğer şüpheliye, "Çıkama inşallah içeriden.Layığını buldun" diyerek ateş püskürdü.


Adapazarı Akşam Haberleri


FETÖ şüphesi
Ergenekon Kumpası'nda hayatı karartılan Yarbay Mustafa Dönmez'in mahkemeye sunduğu kazı görüntülerini ele geçiren oğlu Kaan Dönmez'in şüpheli ölümü hala aydınlatılamadı.


Yenigün


ESNAFA 500 MİLYON!
25.Bölge Esnaf ve Sanatkarlar-Kredi ve Kefalet Kooperatifleri Birliği Başkanı Ali Yılmaz, 2018 yılında esnaf ve sanatkara 500 milyon lira kredi vermeyi hedeflediklerini açıkladı.


Adapostası


TÜM GÜCÜMÜZLE ÇALIŞACAĞIZ
Meclis toplantısında konuşan Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, "Hemşerilerimiz için tüm gücümüzle 2018 yılında da çalışmaya devam edeceğiz" şeklinde konuştu.

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Güncel

Medyabar.com bugun 259849 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 667 kere okundu
YORUMLAR 0 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Online Ziyaretçiler