Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Çelikel'den Karakullukçuya plaket

Sakarya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fatih Çelikel,Başkan İsmail Karakullukçu'yu 30 Aralık 2017 Cuma günü makamında ziyaret etti.

11:17   |   03.01.2018
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
  1. Haber Resmi
  2. Haber Resmi
  3. Haber Resmi

Çelikel yaptığı açıklamada; "Arifiye Belediye Başkanımız Sayın İsmail Karakullukçu'ya spora ve sporcuya verdiği destek ve bu konuda yaptığı başarılı çalışmalar nedeniyle Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü adına teşekkür ediyoruz. Bu gün Arifiye'miz sportif faaliyetler açısından oldukça iyi durumda olan bir ilçemiz. Bu da sayın başkanımızın son yıllarda yaptığı yatırımlar sayesinde oldu. Biz de bu gün arkadaşlarımızla bisiklet sporuna gönül veren sporcularımız adına, sayın başkanımıza bizlere verdiği destek nedeniyle çok teşekkür etmek ve bu plaketi takdim etmek istiyoruz." dedi.


 Başkan İsmail Karakullukçu da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek "Arifiye'mizde göreve geldiğimiz 2009 yılından bu yana, Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün "Sağlam kafa sağlam vücutta bulunur." veciz sözünden hareketle, gençlerimizi ve çocuklarımızı kötü alışkanlıklardan uzak tutmak, O'nları vatanımıza ve milletimize faydalı birer birey olarak yetiştirmek için büyük bir çaba sarfediyoruz. Arifiye'de spor kompleksini, iki adet sentetik çim halı saha tesisini ve her mahallemize futbol sahaları inşa ettik. Bununla da yetinmeyip, spor kompleksimizde ev hanımlarımıza ve genç kızlarımıza yönelik fitnes ve aerobik programları düzenledik. Bu programlar bayanlarımızdan büyük ilgi görüyor. Bu gün, Arifiye'mizde sporun bir çok dalında şampiyon sporsulara sahibiz. 7 adet futbol takımı Arifiye'mizi amatör liglerde başarı ile temsil ediyor. sizlerin ve vatandaşımızın takdiri, bizleri daha da motive ediyor.


Nazik ziyaretleri nedeniyle Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürümüz sayın Fatih Çelikel ve değerli ekibine çok teşekkür ediyorum. Arifiye'mizin yanında Sakarya'mızda da sporu geliştirmek için tüm olanaklarımızla yanlarında olduğumuzu bilmelerini isterim." dedi.

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Spor

Medyabar.com bugun 21836 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 588 kere okundu
YORUMLAR 1 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
arifiyeli54
03.01.2018 14:41
Arifiye den degisen hic bir sey yok iken uzun zamandır, neyin plaketi verilmis cok merak ediyoruz vatandas olarak
Online Ziyaretçiler