Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Yeni Hal Kompleksi'nin üzeri kapatılıyor

Başkan Zeki Toçoğlu,Yeni Hal Kompleksi'ne ziyarette bulundu ve incelemeler yaptı.

16:08   |   03.01.2018
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
  1. Haber Resmi
  2. Haber Resmi
  3. Haber Resmi
  4. Haber Resmi
  5. Haber Resmi

 Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Arifiye Kirazca'da inşa çalışmaları devam eden Toptan Sebze ve Meyve Hali Kompleksi'nde incelemelerde bulundu. Yeni Hal Kompleksi'nde gelinen son nokta hakkında bilgiler alan Başkan Toçoğlu'na Genel Sekreter Yardımcısı Ayhan Kardan ile Sakarya Hal Anonim Şirketi Yönetim Kurulu Başkanı Tahsin Çuhadar eşlik etti. Toçoğlu, halde çalışmaların hızla devam ettiğini belirtti.


En güzel bölge hali

 

 Sakarya Hal Anonim Şirketi Yönetim Kurulu Başkanı Tahsin Çuhadar, "Sadece şehrimize değil, bölgemize hizmet sunacak yeni halde çalışmalar devam ediyor. Proje ilerledikçe güzelliği de ortaya çıkıyor. İnşallah hizmete alınmasıyla birlikte esnaflarımız daha çok kazanç sağlayacak. Ulaşım akslarının üzerinde olması müşteri potansiyelini de arttıracak. Doğu Marmara'nın en güzel bölge hali olacak. Yeni halin şehrimize ve esnaflarımıza hayırlı olmasını diliyorum" dedi.


Kompleksin üstü kapanıyor


 Arifiye Kirazca'da 96 bin metrekarelik alanda örnek bir hal kompleksi inşa ettiklerini aktaran Başkan Toçoğlu, "Yeni halde çalışmalarımız hızla devam ediyor. Daha öncede altyapı işlemlerimizi noktaladığımızı belirtmiştik. Yapıların kirişleri ve çelik montajlarımız devam ediyor. Aynı zamanda kompleksin üzerini de kapatmak için çalışmaları başlattık. İnşallah tamamlandığında çok modern bir görünüm ortaya çıkacak. Hayırlı olsun" dedi.


Ulaşım akslarına yakınlıkta


 Toçoğlu yeni hal kompleksinde belli metrekare ölçümlere sahip 80 dükkan, idari bina ve çok çeşitli ihtiyaç alanlarının yer alacağını ifade ederek açıklamalarını şu şekilde sonlandırdı: "Projemizin konumlandığı nokta ana ulaşım akslarına yakınlıkta. Bu durum yeni halimizin talebini, orantılı olarak da satışları arttıracaktır. Sektör esnafıyla uyum içerisinde modern bir tesisi daha şehrimize kazandırmaktan büyük memnuniyet duyuyoruz."

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Güncel

Medyabar.com bugun 100377 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 6244 kere okundu
YORUMLAR 2 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
hakan yılmaz
03.01.2018 18:21
BASIN'DAN GÖRDÜĞÜM KADARIYLA ,HER SEFERİNDE ÜZERİNE KOYARAK İNŞAAT HIZLI BİR ŞEKİLDE İLERLİYOR...ALT YAPISI BİTMİŞ, ETRAFINDAKİ DUVAR ÇEVRİLMİŞ,AYDINLATMA DİREKLERİ DİKİLMİŞ,ÜSTÜNÜN KAPANMASIDA HIZLA İLERLİYOR,..ZEMİN ASFALTI BELEDİYE İÇİN HİÇ PROBLEM DEĞİL,1 HAFTALIK İŞ...GALİBA AZ ZAMAN KALDI...DÜN ESKİ HALİN ÖNÜNDEN GEÇİYORDUM...SANIRIM ORAYIDA BÖLÜM BÖLÜM YIKIYORLAR...GEÇİŞ İÇİN HAZIRLIYORLAR.NE DİYELİM HAYIRLI OLSUN SAKARYAM....HAL ESNAFI GEÇİŞ HAZIRLIKLARINA BAŞLASIN.....EMEĞİ GEÇENLERİN ELLERİNE SAĞLIK......RAMAZANA YETİŞTİRİNDE O BÖLGENİN TRAFİĞİ RAHATLASIN....
Kertenkele
04.01.2018 02:56

Eski hal,kavşak çalışması sebebi ile bazı kısımları yıkıldı.Giriş arka kısım'a verildi..Alışveriş hala yapılmakta..Henüz taşınmıyor..Yenisibitmeden eskisi yıkılmaz mantıken..Bakmayın siz,yeni stad bitmeden eski stad ihale ile satılıp çimleri heba edildi.Yetmedi cirit bile oynadı saygıdeğer büyüklerimiz..Yeni hal bitmeden eski hali hal esnafı yıktırmaz zaten..Büyükşehir'in bu konuda sözü geçmez..Çünkü olumsuz sonuçları "yukarılara" kadar uzar gider..Sıkıntı yani.Stad işine benzemez..Orada esnaf ticaret yapıyor..

Online Ziyaretçiler