Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

İnsan ve Medeniyet Hareketi'nden protokol ziyaretleri...

İnsan ve Medeniyet Hareketi'nin Sakarya'da iki gün süren bölge hizmet içi eğitim seminerine katılan İnsan ve Medeniyet Hareketi Yüksek İstişare Kurulu Başkanı Mehmet Güney, il protokolüyle de bir araya gelerek görüş alışverişinde bulundu.

16:17   |   03.01.2018
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
  1. Haber Resmi
  2. Haber Resmi
  3. Haber Resmi
  4. Haber Resmi
  5. Haber Resmi

 Mehmet Güney'in Sakarya il protokolü ile gerçekleştirdiği temas ve ziyaretlere İMH Anadolu Koordinatörü Ertuğrul Taşlı ve İMH Sakarya İl Başkanı Fikret Öztürk ile İMH yetkilileri de eşlik etti.


İl Protokolü İle Görüş Alışverişi


Sakarya Diriliş Yükseköğrenim Öğrenci Yurdu'nda gerçekleşen ve İnsan ve Medeniyet Hareketi Sakarya, Kocaeli, Bolu ve Düzce il şubelerinin katıldığı hizmet içi eğitim semineri açılış konuşmasını gerçekleştiren İnsan ve Medeniyet Hareketi Yüksek İstişare Kurulu Başkanı Mehmet Güney, Sakarya Valisi İrfan Balkanlıoğlu, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu ve Sakarya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Muzaffer Elmas'la da bir araya gelerek karşılıklı fikir teatisinde bulundu. Vali Balkanlıoğlu ile yaptığı görüşmede İnsan ve Medeniyet Hareketi'nin misyonu ve faaliyetleri hakkında bilgi veren Mehmet Güney, İMH olarak takva eksenli eğitim ve dönüşümü amaçlayan bir hareket olduklarını belirterek, İMH'nin Sakarya ve ülke genelinde gerçekleştirdiği çalışmalar hakkında bilgi verdi. Vali Balkanlıoğlu da, Mehmet Güney'i Sakarya'da görmekten ve karşılıklı görüş alışverişinde bulunmaktan memnunluk duyduğunu ifade ederek çalışmalarında başarılar diledi.


Zeki Toçoğlu'na Ziyaret


Sakarya temaslarında Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu'nu da makamında ziyaret eden Mehmet Güney, beraberindeki heyetle birlikte Başkan Toçoğlu ile bir süre sohbet etti. Zeki Toçoğlu, Mehmet Güney'i şehrinde ağırlamaktan memnunluk duyduğunu ifade ederek, il genelinde yürütülen belediye çalışmaları ve projeleri hakkında konuk heyete kısa bilgi verdi. Mehmet Güney de, Sakarya'nın hatıralarında özel ve önemli bir yere sahip olduğunu belirterek, Büyükşehir Belediye Başkanı Toçoğlu'na çalışmalarında başarılar ve kolaylıklar diledi.


Sakarya temaslarında Sakarya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Muzaffer Elmas'la da bir araya gelen Mehmet Güney, İnsan ve Medeniyet Hareketi'nin çalışmaları hakkında bilgi vererek karşılıklı görüş alışverişinde bulundu.


Güzel Ahlak Olmadan Hiçbir Konuda Başarıya Ulaşamayız


Yüksek İstişare Kurulu Başkanı Mehmet Güney, İnsan ve Medeniyet Hareketi'nin Sakarya'da gerçekleştirdiği hizmet içi eğitim seminerinin ilk gününde İMH Sakarya, Kocaeli, Bolu ve Düzce'den gelen katılımcılara hareketin çalışma ahlakıyla ilgili bir sunum gerçekleştirdi. Güzel ahlaksız hiçbir çalışmanın hedefine ulaşamayacağını vurgulayan İMH Başkanı Mehmet Güney, "Ahlak, sahibine değer kazandıran, özgül ağırlık kazandıran yüksek bir değerdir. Birey ve topluma en anlamlı değeri kazandıran bir kavramdır. Güzel ahlaksız hiçbir şey asla hedefine ulaşamaz. Efendimizin temel donanımı güzel ahlaktır. Güzel ahlak olmadan hiçbir konuda başarıya ulaşamayız" dedi.


Sakarya Diriliş Yükseköğrenim Öğrenci Yurdu'nda düzenlenen ve İMH Bölge ve Gebze İMH Başkanı Musa Öztürk ile Sakarya İMH Başkanı Fikret Öztürk'ün açılış konuşmalarıyla başlayan hizmet içi eğitim seminerinde ayrıca M. Fatih Büyükkara tarafından Stratejik Plan ve Teşkilat İçi İlişkilerde Genel İlkeler; Ammar Cengiz Şenol tarafından da İstişarenin Önemi ve İstişare Mantığımız konulu bir sunum gerçekleştirildi.

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Güncel

Medyabar.com bugun 25210 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 1069 kere okundu
YORUMLAR 0 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Online Ziyaretçiler