Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Ak Parti İl Yönetiminden Başhekim Çakar'a ziyaret

Ak Parti İl Başkanı Fevzi Kılıç, SAÜEAH Başhekimliğine atanan Doç. Dr. Mehmet Akif Çakar'ı ziyaret etti

16:38   |   03.01.2018
Haber Resmi
Haber Resmi
  1. Haber Resmi
  2. Haber Resmi


AK Parti  İl Başkanı Fevzi Kılıç ve Başkan Yardımcılarından oluşan heyet ile beraber Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi (SAÜEAH) Başhekimliğine yeni atanan Kardiyolog Doç. Dr. Mehmet Akif Çakar'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.


Oldukça samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette Başhekim Çakar, hastane yapısı ve çalışma ortamı hakkında İl Başkanı Kılıç ve beraberindeki heyete bilgiler verdi.


GÜÇLÜ EKİP GÜÇLÜ YÖNETİM

Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi alanında kaydettiği başarılı işler ile üstüne koyarak çalışmalarını sürdürdüğünü ifade eden AK Parti Sakarya İl Başkanı Kılıç, "Öncelikle yeni görevinizin sağlık camiası ve şehrimiz için hayırlı olmasını diliyorum. Sağlık sektöründe SEAH bizim için çok önemli bir kavşak noktasındadır. Şehrimizin tüm ilçelerinden burada tedavi gören hemşerilerimiz mevcut, onların buradan iyi dilek ve temenni ile ayrılması bizler için mutluluk kaynağıdır. Güçlü bir ekip ortamı güçlü bir yönetimi ortaya çıkartan önemli saiktir. İnşallah bu ekip ortamı hasta memnuniyetini esas alarak çıtayı daha yukarı çıkartmak için çalışmalarını sürdürür. Bu anlayış ile siz değerli hocalarımıza ve tüm hastane personeline çalışmalarında üstün başarılar diliyorum" dedi.


Başhekim Doç. Dr. Mehmet Akif Çakar, AK Parti İl Başkanı ve Başkan Yardımcılarından oluşan heyetin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek teşekkür etti. 

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Güncel

Medyabar.com bugun 71061 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 618 kere okundu
YORUMLAR 0 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Online Ziyaretçiler