Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Vatandaş yollardan şikayetçi

Adapazarı Camili Mahallesi'nde iddiaya göre uzun zamandır düzeltilmeyen yollara vatandaşlar isyan ediyor.

17:43   |   03.01.2018
Haber Resmi
Haber Resmi
  1. Haber Resmi
  2. Haber Resmi

MEDYABAR.COM
Medyabar.com WhatsApp İhbar Hattımıza (0533 615 0224)
gelen şikayette vatandaşlar Adapazarı Camili Mahallesinde bozulan yaya ve otomobil yollarının düzeltilmediği iddiasında bulundu.


O şikayet mesajında, "Camili 2de yeni yapılan müstakil eve doğalgaz ve kanalizasyon hattı çekildikten sonra bozulan yaya ve araç yolu mahalleli ile alay edilircesine üstünkörü bırakıldı. Mahalleli bozulan yürüyüş yolunu kullanmakta zorluk çekiyor. Aylardır düzeltilmeyen yol her gün daha da kullanılmaz oluyor. Araçların ve toplu taşımanın kullandığı yol ise haftalardır düzeltilmeyi bekliyor. Mahalleli olarak durumdan şikayetçiyiz." ifadeleri yer aldı.

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Sizden Gelenler

Medyabar.com bugun 149342 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 1946 kere okundu
YORUMLAR 3 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Serkan karakuş
04.01.2018 16:37
Eski Sakarya köprüsünden geçmek araçlar için bir işkence oldu, koskoca Sakarya dabenden başka SBB ye yazan yok sürekli yazıyorum, ne zaman yazdam birkaç gün sonra Belediye personeli geliyor bir iki kürek asfalt atıp gidiyorlar, tamamdır bu bir ay gider zihniyeti, ben yine yazıyorum, yaptınız mı bozdunuz mu anlayamadım diye bir hafta cevap yok sonra sorun çözüldü ilgilenilecek diye mesaj atıyolar, biriside çıkıp yav kardeşim bu köprünün üzeri belli sıkıntı kalıcı hüzel çalışma yapalım demiyor, ben Sakarya dan başka büyükşehir olan bir il tahmin etmiyorum, bu kadar bakımsız olsun, insanlarımızda bu duruma alışmış, alıştırmışlar, şükür bunada şükür, en azından köprüden geçebiliyoruz.
Gürkan
04.01.2018 16:20
Kadrolu işçi Yatar Taşeron İşçiye tüm yük yüklenirse bunların yaşanılması normaldir. Denetmen Sahayı denetlemekten başka herşeyi yapıyor sanırım. Türbenin anayoluna asfaltattılar erenler belediyesine kadar olan yere; ŞÖFÖRLER SARSINTIDAN DOLAYI SAĞ ŞERİDİ KULLANABİLİYOR. Yaptıkları işçilik 10 ÜZERİNDEN 0000000000000. YANYOL EFES BAYİ ÖNÜNE KAZILAN YERE ASFALT ATTILAR TÜM ASFALT DAĞILDI 1 GR ASFALT KALMADI. (ASFALT DİYE NE ATTILAR MERAK EDİYORUM)
SERCAN
04.01.2018 14:11
ASFALT ATSALAR NE OLACAK Kİ TEKRAR KAZIYORLAR HADİ KAZMADILAR DİYELİM ASFALTA BİR SU TERAZİSİ KOYUN DİYECEĞİM AMA ÇOK İNCE DETAYA GİRMİŞ OLURUM ASFALT EĞRİ BÜĞRÜ LANGUR LUNGUR LOGAR KAPAKLARINI YAPIYORLAR ASFALT SONRASINDA 5 CM YUKARIDA BENİM SENİN PARANLA YAPILIYOR EMEK DE HARCANIYOR ÇALIŞANLAR TARAFINDAN KARDEŞİM BUNU DENETLEYEN OK VEREN KİMDİR NEREDEDİR BU İŞİN STANDARDI BUDUR DEYİP ONAY VEREN ARKADAŞ DENETMEN NEYE GÖRE OK VERİYOR İŞ BİTİYOR.
Online Ziyaretçiler