Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Onkoloji kongresi Sapanca'da yapılacak

Sapanca Belediye Başkanı Aydın Yılmazer'i ziyaret eden Sakarya İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. Aziz Öğütlü, Uluslararası Onkoloji Kongresi'nin Sapanca'da yapılacağını bildirdi.

00:34   |   04.01.2018
Haber Resmi

Sakarya İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. Aziz Öğütlü ve Sapanca İlçe Sağlık Müdürü Arzu Bostancı, Sapanca Belediye Başkanı Doç. Dr. Aydın Yılmazer'i ziyaret etti.

DESTEĞE HAZIRIZ

Sağlık alanındaki her türlü proje ve çalışmaya destek vermeye hazır olduklarını belirten Belediye Başkanı Yılmazer, "İlçemizdeki diğer kurum ve kuruluşlara olduğu gibi Sağlık Müdürlüğü'ne de halkımızın yararına olacak her türlü hizmete katkı vermek için hazırız. Sapanca'nın sahip doğal güzellikleri; dağı, yeşili ve gölünün terapi niteliğinde olduğuna inanıyorum" dedi.

MART AYINDA

Sakarya İl Sağlık Müdürü Öğütlü ise Mart ayında yapılması planlanan Uluslararası Onkoloji Kongresi hakkında bilgiler verdi.

Öğütlü, "Sağlık alanındaki yatırımlara yerel yönetimlerin desteğinin oldukça fazla olduğunu biliyoruz. Sapanca sağlıkçılar açısından ayrı bir önem taşımakta. Mart ayında yapılması planlanan Uluslararası Onkoloji Kongresi'nin Sapanca ilçemizde yapılmasının en uygun karar olduğuna inanıyoruz. Mart ayında Sapanca'mızın ev sahipliğinde, ilçemize ve ülkemize yakışan bir kongre gerçekleştirme hedefindeyiz" diye konuştu.

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Güncel

Medyabar.com bugun 139142 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 574 kere okundu
YORUMLAR 0 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Online Ziyaretçiler