Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Uluyol Caddesi yenileniyor

Büyükşehir Belediyesi Yol Bakım ve Altyapı Koordinasyon Dairesi Başkanlığı tarafından Uluyol Caddesi'nde yenileme çalışmaları başlatıldı.

15:46   |   13.03.2018
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
  1. Haber Resmi
  2. Haber Resmi
  3. Haber Resmi
Etaplar halinde yenilenecek olan caddenin 1. Etabı olan Etbalık Kavşağı ile Zırhlıoğlu Kavşağı arasındaki 2 bin 300 metrelik arterde kazı dolgu işlemleri gerçekleştiriliyor. Caddeyi çalışmalar sonucunda yeni bir görünüme kavuşturacaklarını aktaran Yol Bakım ve Altyapı Koordinasyon Dairesi Başkanı Haydar Akbulut, kısa süre içerisinde asfalt imalatlarını da tamamlayacaklarını söyledi.
 
1. etapta çalışmalar başladı
 
Akbulut açıklamalarını şu şekilde tamamladı: "Erenler'de bulunan Uluyol Caddesi'nde kapsamlı bir yenileme çalışması gerçekleştireceğiz. Altyapı imalatlarının tamamlandığı bölgelerde üstyapı için de gerekli çalışmalarımızı başlattık. SASKİ'nin yağmursuyu çalışmalarını tamamladığı bölgelerde kazı dolgu imalatları gerçekleştiriyoruz. Ardından temel ve asfalt serimi yapılacak. Uluyol Caddesi'ni genişleterek duble yol haline getireceğiz. İlk olarak 2 bin 300 metrelik Etbalık Kavşağı ile Zırhlıoğlu Kavşağı arasını yenileyeceğiz. Hayırlı olsun"dedi.
Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Güncel

Medyabar.com bugun 207323 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 3171 kere okundu
YORUMLAR 3 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
sinan
14.03.2018 09:11
et balık ile zırhlıoğlu arası 2300 m değil en fazla 700 m. hakedişi ona göre verin.
Sakaryalı
13.03.2018 23:29
Çok acil bir şekilde Et Balık - Zırhlıoğlu arasının trafiğe açılması gerek. Topça kavşağının kapalı olması nedeniyle ADA Avm'nin arkasında ki açık otopark alanında trafik akmaya başladı. Acil çözüm bekliyoruz. Birde öncelikli çözüm artık şu Erenler girişindeki uygulamaya bir son verilsin. Zaten rezalet olan trafiği tek şeride indirerek iyice felç. ediyorlar. Güvenlik, GBT kontrolleri vs hepsine eyvalah yapılması gerekir ama trafiği felç edecek şekilde olmaz.
sssssss
13.03.2018 21:55
asfalt attıktan sonra,yama calismalarinizida bekleriz.fazla bekletmeyin.yamasiz sakarya hic birseye benzemiyor
Online Ziyaretçiler