Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Muhtarın hizmet çırpınışı

Hendek Çukurhan mahalle muhtarı Taner Azun, Azun yıllardır mahallesi için başlattığı giriş yolu mücadelesinin son durağı Ankara oldu.

18:54   |   14.03.2018
Haber Resmi

Pazar günü D-100 karaolu üzerindeki mahallesinin girişinde meydana gelen kaza neticesinde 8 kişinin yaralandığı kazanın ardından yaptığı açıklamasında; " D-100 karayolu bölünmüş olarak yapıldı ancak mahallemin girişi yok. Her üç günde bir burada kazalar meydana geliyor, ölümler, yaralanmalar ve maddi hasarlı kazalar meydana geliyor. Bir an önce mahallemize araç giriş yolu ve araçların geçişine yönelik alt geçit yapılması önem arzediyor" demiş yetkililere seslenmişti.


Muhtar Acun, kazanın ardından Ankara'ya giderek  Türk-İş genel başkanı Ergun Atalay'ı ziyaret ederek  sorununu anlattığını ve yardımcı olması konusunda ricada bulunduğunu belirterek; "Hemşehrimiz, abimiz ,büyüğümüz Türk-İş genel başkanımızı ziyaret ettim kendisinde sorunumuza yardımcı olmasını mahallem halkı adına ricada bulundum. Sağolsunlar konumuzla yakından ilgilendi ve  konuyu karayolları müdürlüğü ve ulaşım bakanlığına taşıyacağını çözülmesi noktasında elinden geleni yapacağının sözünü verdi. Mahallem adına kendilerine gazeteniz aracılığı ile teşekkür ediyorum" dedi.

AHMET ÇİLECİ-HENDEK

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : İlçelerden

Medyabar.com bugun 207199 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 570 kere okundu
YORUMLAR 0 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Online Ziyaretçiler