Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

MAİB Yönetim kurulu toplantısı yapıldı

Makine İhracatçılar Birliği (MAİB) Olağan Genel Kurul Toplantısı Ankara'da gerçekleştirildi.

14:46   |   16.04.2018
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
  1. Haber Resmi
  2. Haber Resmi
  3. Haber Resmi
Seçime tek liste ile girilen Makine İhracatçılar Birliği Yönetim Kurulu listesinde, Sakarya Makina İmalatçıları Birliği Derneği (SAMİB) Kurucu Başkanı ve Danışma Kurulu Üyesi ve aynı zamanda Kar Metal San.Tic.Ltd.Şirketinin Yönetim Kurulu Başkanı olan Metin Kar Yönetim Kurulu Listesinde seçilenler arasında yer aldı.
 
Makine İhracatçılar Birliği (MAİB) Yönetim Kurulu'na oy birliği ile seçilen Metin Kar, yeni çalışma döneminde de Sakarya ve Ülkemiz Makine Sektörüne hizmet etmekten mutluluk duyacağını ifade etti.
 
Türkiye'nin 2023 ihracat hedefi içersinde ,makine sektörüne düşen payın 100 milyar  Dolar olduğuna vurgu yapan Metin Kar ;" Türk makinelerine yeni pazarlar bulmak için çalışacağız. 2023 ihracat hedeflerine ulaşabilmek için, yeni pazarlara ihtiyacımız var. Mesafe tanımaksızın uzak-yakın demeden tüm pazarlarda varlığımızı hissettirmeliyiz" dedi.
 
Sakarya Makina İmalatçıları Birliği Derneği (SAMİB) olarak; MAİB Yönetim Kurulu Üyeliği'ne seçilen  Metin Kar Başkanımızı tebrik ediyor ve yeni görevinde kendisine başarılar diliyoruz.
Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Güncel

Medyabar.com bugun 207219 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 511 kere okundu
YORUMLAR 0 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Online Ziyaretçiler