Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Şehrin yeni sebze ve meyve hali Temmuz'da açılacak

Yeni Hal Kompleksi'nde devam eden çalışmaları yerinde inceleyen SBB Başkanı Toçoğlu, tesisin Temmuz ayında açılacağını müjdeledi

16:03   |   16.04.2018
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
 1. Haber Resmi
 2. Haber Resmi
 3. Haber Resmi
 4. Haber Resmi
 5. Haber Resmi
 6. Haber Resmi
 7. Haber Resmi
 8. Haber Resmi
 9. Haber Resmi
 10. Haber Resmi
 11. Haber Resmi
 12. Haber Resmi
 13. Haber Resmi


Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Arifiye Kirazca'da inşa çalışmalarının devam ettiği Toptan Sebze ve Meyve Hali Kompleksi'nde incelemelerde bulundu.


Başkan Toçoğlu'na Sakarya Hal Anonim Şirketi Yönetim Kurulu Başkanı Tahsin Çuhadar, SASKİ Genel Müdürü Dr. Rüstem Keleş, Genel Sekreter Yardımcıları Ayhan Kardan, Ali Oktar, Zafer Poyraz ile daire başkanları eşlik etti. 

Toçoğlu, görevlilerden projeler hakkında bilgi aldı, kolaylıklar diledi.


Kolay ulaşım imkanı
Sakarya Hal Anonim Şirketi Yönetim Kurulu Başkanı Tahsin Çuhadar, "Hal sektörü esnafımıza büyük katkılar sunacak yeni kompleksimiz hızla tamamlanıyor. Ülkemizin en modern hal tesislerinden biri ortaya çıkıyor. İnşallah hal ile sadece şehrimize değil, tüm bölgeye hizmet sunacağız. Yeni hal tesisinin şehrimize ve esnaflarımıza hayırlı olmasını diliyorum" dedi.


Halin üstü kapandı
Arifiye Kirazca'da 96 bin metrekarelik alanda 80 adet dükkana sahip olacak yeni halde çalışmaları inceleyen Başkan Toçoğlu, "Yeni halde çalışmalarımız devam ediyor. Çelik imalatlarımız tamamlanmak üzere. Tesislerimizin üzerini de kapattık. Hale ulaşımları kolaylaştırmak adına bölgede yol genişletme çalışmaları da gerçekleştireceğiz. İnşallah meyve ve sebze sektörü esnafımızın büyük beğenisini kazanacak projemizi Temmuz ayında tamamlayarak hizmete alacağız" dedi.


Tarıma ve çiftçiye değer katacak
Yeni Hal Tesisleri'nin Sakarya'nın tarımı için önemli bir çalışma olduğunu kaydeden Başkan Toçoğlu, "Şehrimizin tarım geleceği için çok önemli bir projeyi hayata geçiriyoruz. Ayrıca çiftçilerimize ve üreticimize de değer katacak bir yatırım olacak. Ana ulaşım akslarına yakınlığı da müşteri potansiyelini arttıracak ve dolayısıyla talep de artmış olacak. Hamdolsun sektör esnafımızla bir projeyi daha tamamlayacak olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Hayırlı olsun" dedi. 

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Güncel

Medyabar.com bugun 218422 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 5946 kere okundu
YORUMLAR 4 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Halil
16.04.2018 21:50
Aziz duran ın bir hizmeti daha.Aziz Başkan olmasaymış demekki şehirde hiçbir şey olmucakmış
the davut
16.04.2018 21:00
kolay ulaşım demişler bir de ! kardeşim antalya'dan gelen kamyon nasıl girecek oraya en kısa yoldan. bu konuda fikriniz var mı? ya toyota sapağından (kaybolmazsa ya da o daracık yoldan dönmeyi becerebilirse) ya da hanlı girişinden dönüp gelecek. koca tesis yaptınız girişi köyün yan yoluna bağlı. yarın öbür gün mal almaya geln kamyonetler dizilir eskişehir yoluna o zaman aklınıza gelir yol köprülü kavşak yapmak! kardeşim hani bi zamanlar sivasta belediye umumi tuvaleti yıkmıştı da esnaf içten gelen cümlelerde özetlemişti olayı. AYNEN ÖYLE!!!
çakma madara
17.04.2018 08:33

yeni bi kavşak yaparlar onuda çözerler merak etme birader...

adalı
16.04.2018 17:47
Sebze hali çözüldü ancak patates hali için halen ses seda yok.. Evden çıkmaya korkar hale geldik. Çevreye yayılan pis koku da cabası. Şehrin merkezine yakışmayan bir mekân haline geldi patates hali... Sayın başkan, en kısa zamanda bu bölge içinde bir çözüm bekliyoruz. bu güzel bölgeyi AVM, Hastane veya Park olarak değerlendirebilirsiniz. Ama lütfen artık şu pislikten ve serserilerden kurtarın bizi...
Online Ziyaretçiler