Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Alemdar'dan Serdivanspor'a 3 talimat

Gelecek sezon Bal Liginde mücadele edecek olan Serdivanspor da keyifler oldukça yerinde.

18:09   |   16.04.2018
Haber Resmi
Haber Resmi
  1. Haber Resmi
  2. Haber Resmi
Serhat Yılmaz/Erhan Kaytanbay-SPOR264.COM
Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar takım yöneticileri ve futbolcular ile sezon öncesi bir konuşma yaparak bazı talimatlar verdi.
 
Başkan Alemdar, maçlarda asla küfredilmemesi, centilmenliğin ön planda olması ve her kesim tarafından sempati duyulan bir takım olunması isteklerini dile getirdi. 
Başkan Alemdar, alt yapı konusunda da önemli adımlar atarak Kazımpaşa'da bulunan Serdivan Belediyesi'ne ait bir arsada spor kompleksi yapımını başlattı. 
 
Gelecek sezon hizmete girecek olan tesiste Serdivan Bölgesindeki gençlerin spor yapma imkanı olacak.
Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Spor

Medyabar.com bugun 227711 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 4470 kere okundu
YORUMLAR 8 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
sakaryalı
17.04.2018 10:31
işte büyükşehir belediye başkanı yusuf alemdar calışkan dürüst halkla iç içe kaynaşmış bir başkan herkesle oturan cay içen öbür başkanlar gibi deil öbür başkanlar halkı görünce kacıyor acaba ne ister diye ama yusuf alemdar halkı görünce kendi geliyor bir derdin varmı diye soruyor adam gibi adam
misafir
17.04.2018 08:11
Başkan bence futbolu bırakıp Serdivanda off road yarışları düzenlesin, Türkiye hatta dünya çapında ün yapar. Malum Serdivanda hangi yola,hangi sokağa girerseniz yollar off-road yolu mübarek. Toz yutmaktan canımız çıktı, ömrümüzü kısalttı sağolsun. Serdivan belediyesinin kötü hizmetinden dolayı 14 seçimdir ilk defa oy vermeyeceğim. Bence kendisi belediye başkanlığı dışında işlerle uğraşsa bizim için daha sağlıklı olur, kötü duamızı da almamış olur hem.
emre serdar
17.04.2018 07:59
erenlerde oturan işyeri serdivanda olan bir vatandaş olarak hizmet ve kalite anlayışıyla Serdivanı Sakarya nın incisi yapan Yusuf Başkanı canı gönüden kutluyorum. Serdivan Sporun başarısıda bu bağlamda tesadüf değil Yusuf Başkanı Büyük Şehir Başkanı olarakta görürüz inşallah ozamanda Sakarya yı Marmara nın incisi yapacağından şüphem yok
Murat berk
17.04.2018 00:40
Serdivanlı olarak hizmetlerinizden çok memnunuz sn başkanım başarılarınızın devamını dilerim.
Serdivanlı
17.04.2018 00:16
Bana göre İşin en önemli kısmı, hizmet ettiğiniz insanlarla temas halinde olacaksınız. Bunu da içtenlikle yapacaksınız, tıpkı Yusuf Alemdar'ın yaptığı gibi. Yol şu asfalt yapılır..Ancak asıl mesele kalplerde köprü yapmak.
Sporcu
16.04.2018 19:27
Futbolun kesinlikle en büyük sorunu bir kaç kulüp haricinde alt yapı eğitimlerine gereken önemin verilmemesi sonucu yetenekli oyuncu sayısının neredeyse bir elin parmakları kadar az olması, yeni yeteneklerin keşfedilememesi.Oysa pekala Bal Ligi takımlarımızın öncülük ettiği altyapı organizasyonları ile yeni yıldızlar yetiştirmek için var güçleriyle çalışabilirler.Bunu yapamazsak, alt yapılarına önem vermek yerine yetisen oyuncuları binlerce lira vererek kadrolarına katmaya çalışıyoriz. Bu da kulüplerin borçlarını arttırarak geleceklerine adeta ipotek koymak anlamına geliyor.
Ruhi
16.04.2018 19:20
Aslında başkan Alemdar akıllı bir adam.Yaparsa da anca o yapar.Biz bal liginde birbirimizi yerken asıl amacı atlıyoruz. Buradaki takımlar Sakaryaspor'a pilot takım olabilir.Kadroya giremeyen pişmesi gereken oyuncular buralarda oynayabilir.
Ahnet Yıldızlı
16.04.2018 19:17
Helal sana başkan.Basarılarının devamını yürekten diliyorum..
Online Ziyaretçiler