Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Yerel gazetelerde bugün...

Bugün 17 Nisan Salı. İlimiz genelinde yayımlanan gazeteler bu manşetlerle çıktı.

08:36   |   17.04.2018
Haber Resmi

Bizim Sakarya
OHAL DEĞİL DEMOKRASİ

Adapazarı Kültür Merkezi önünde gerçekleştirilen ve yoğun katılımın olduğu eylemde, "Saraylıları uyarıyoruz, demokrasi istiyoruz" denildi.


Yenihaber
YENİ HAL TEMMUZ'DA

Yeni Hal Kompleksi inşaatını gezen Başkan Toçoğlu, tesisin Temmuz ayında açılacağını belirterek,"Çelik imalatlarımız tamamlanmak üzere. Tesislerimizin üzerini de kapattık. Ulaşımı kolaylaştırmak için yol genişletme çalışması da yapacağız" dedi.


Sakaryahalk
SAKARYA'NIN HİÇBİR YERİNE OSB YAPILMAMALI

CHP İl örgütünü ziyaretinde konuşan Vali Balkanlıoğlu "Aslına bakarsınız Sakarya'nın hiçbir yerine OSB yapılmamalı denebilir. Çünkü her yer tarım alanı. 2-3. sınıf tarım alanları denen yerler bile, taşrada birinci sınıf tarım alanından çok daha güzel ve verimli" dedi.


Yenisakarya
HAYAT PAYLAŞILMALI

Vali Balkanlıoğlu, "Bizim dinimizde erkek kadına ev işlerinde yardımcı olur, kendi kişisel işlerini kendisi görür. Bu peygamber efendimizin yaşam şeklidir. Bunu yapanlar günümüzde kılıbık olarak nitelendiriliyor. Bu asla kılıbıklık değil" dedi.


Yenigün
BÜYÜK VEBAL!

Sakarya Valiliği, 2015 yılında depreme dayanıklı olmayan ve yıkılıp yerine yenisi yapılması gereken 21 okul binasını tespit etti. Ama bu tespite rağmen tek okul yıkıldı.


Adapazarı Akşam Haberleri
ARSA DAVASI

Süper teşvik Karasu'daki arsa ile yer alan Kibar Holding yatırımının önündeki en büyük engel arsada hak iddia edenlerin açtığı davalar. Arsanın kendisine tam olarak devredilmediğini savunan Kibar Holding 11 yıldır yatırım sahasına çivi bile çıkmadı.


Adapostası
Konut almanın tam zamanı

Erenler Belediyesi ile Vakıf Katılım Bankası imzalanan protokol ile Nehir Konakları'ndan konut sahibi olmak çok kolay. 60 ve 120 ay vade seçenekleriyle 144 konut 144 bin liradam başlayan fiyatlarla satışa çıkarılıyor. 


Medyabar.com Editörünce Derlenmiştir.
 

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Medya

Medyabar.com bugun 178644 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 1045 kere okundu
YORUMLAR 0 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Online Ziyaretçiler