Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Yerel gazetelerde bugün...

Bugün 16 Mayıs Çarşamba. İlimiz genelinde yayımlanan gazeteler bu manşetlerle çıktı.

08:35   |   16.05.2018
Haber Resmi

Bizim Sakarya
6 ÇILGIN PROJE

Eski Bakan Ersin Taranoğlu, Adapazarı'nda köklü değişimler öngören proje önerilerini açıkladı ve 'Bunları yapmak için siyasi irade gerek. Tayyip Bey'e iletilirse bu projeler gerçekleşir" dedi.


Yenihaber
İSRAİL'E SERT TEPKİ

ABD'nin Büyükelçiliğinin Kudüs'e taşımasını protesto eden Filistinliler'e İsrail tarafından yapılan ve 60 kişinin şehit olduğu saldırı AKM önünde düzenlenen bir toplantıyla sert bir şekilde kınandı.


Sakaryahalk
ŞEREFSİZLER ORDUSU

Tam 70 yıldır bölgede Müslüman kanı akıtan İsrail, yine kudurdu. Müslümanların ilk kıblesi olan Kudüs'te barbar tutumunu sürdüren İsrail, kan akıtmaya doymadı. Türkiye'de 3 günlük Milli yas ilan edilirken, dün Adapazarı 'Kahrolsun İsrail', 'Katil İsrail', 'Filistin demek ümmet demekti" diye inledi.


Yenigün
'BİZ SUSMAYACAĞIZ'

ABD'nin Tel Aviv Büyükelçiliğini Kudüs'e taşımasıyla çıkan olaylarda 60 Filistinli'nin şehit edilmesi ilimizde ortak gösteriyle protesto edildi. Başkan Toçoğlu, "İsrail devleti, sadece Müslümanların değil, insanlığın düşmanıdır. Dünya buna sessiz kalsa da, herkes sussa da biz susmayacağız" dedi.


Yenisakarya
Taranoğlu'ndan çılgın projeler!

Eski bakan Ersin Taranoğlu, düzenlediği basın toplantısında Sakarya'ya dair proje ve düşüncelerini paylaştı. Taranoğlu, "Bu projeşeri Cumhurbaşkanı Erdoğan'a götürün, emin olun kabul edilecektir" dedi.


Adapazarı Akşam Haberleri
HAYALİ İHRACAT

Eski Bakan Ersin Taranoğlu düzenlediği basın toplantısı ile Sakarya'ya bazı proje önerilerinde bulundu. Taranoğlu'nun açıkladığı projelerin hangi bütçe ile yapılabileceği ise büyük merak konusu oldu.


Adapostası
HERKES SUSSA BİZ SUSMAYACAĞIZ

ABD'nin Tel Aviv Büyükelçiliğini Kudüs'e taşınmasının ardından Gazze sınırıbnda Filistinlilerin şehit edilmesine Sakaryalılar büyük tepki gösterdi.


Medyabar.com editörünce derlenmiştir.
 

Kategori : Medya

Medyabar.com bugun 7821 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 858 kere okundu
YORUMLAR 0 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Online Ziyaretçiler